Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 18d. 11:41

Po mačo su „Neptūnu“ – LKL bausmės „Žalgirio“ direktoriui P.Motiejūnui ir treneriui G.Krapikui

Konferencija „Žalgirio“ arenoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Konferencija „Žalgirio“ arenoje

Atsižvelgiant į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynių, kuriose susitiko Klaipėdos „Neptūnas“ ir Kauno „Žalgiris“, teisėjų raportą Kauno „Žalgirio“ komandos direktorius Paulius Motiejūnas pažeidė LKL 2014–2015 metų čempionato nuostatų straipsnį 19.3, pasibaigus rungtynėms viešai įžeidinėdamas vieną rungtynių teisėją.

Sekmadienį pasibaigęs LKL čempionato mačas, kuriame Klaipėdos „Neptūnas“ namie 67:65 palaužė pirmenybių lyderį Kauno „Žalgirį“, galiausiai į istoriją pateko tik trečiadienį. Šiandien buvo paskelbtos nuobaudos „Žalgirio“ klubo vadovui ir treneriui už pykčio protrūkius po varžybų.

Kalbama, kad įsiutęs LKL čempionų vadovas po nesėkmės užsipuolė teisėjus šalia jų rūbinės ir auklėjo arbitrus Gintarą Vitkauską, Antaną Ramanauską ir Andrių Malecką. Neoficialiai šnekėta, kad P.Motiejūnas ir grasino – patarė arbitrams nesirodyti Kaune.

Už tokį poelgį pagal LKL čempionato nuostatų straipsnį 30.8. (vieši įžeidinėjimai rungtynių teisėjo atžvilgiu) VŠĮ „Kauno Žalgirio rėmėjas“ buvo skirta 300 eurų piniginė baudą.

„Pralaimėjome lyderių dvikovą. Aš nesuprantu, koks čia sportas, galime pereiti į regbį. Nežinau, ką pasakyti žaidėjui, kai jį nuolat nustumia nuo užtvaros, nudaužia į užribį, o švilpukai tyli. Nežinau, kaip žaidėjus mokyti. Reikės kreiptis į krepšinio teisėjų asociaciją ar federaciją, paklausti, gal yra kitokie kriterijai, pagal kuriuos man reikia įvesti žaidėjus į žaidimą. Suprantu, kad priešininkai žaidžia namie kietai, mes irgi tai darėme, bet man kyla klausimų, kaip reikia auklėti savo komandą“, – pasipiktinimo sekmadienį neslėpė Kauno „Žalgirio“ treneris Gintaras Krapikas.

Žurnalistų paprašytas patikslinti, ar turi priekaištų teisėjams, G.Krapikas pakėlė toną. „Neturiu nieko, pasakiau, ką pasakiau. Jokių priekaištų neturiu, tik pasakiau, kad kitaip žaidėjus turbūt reikės auklėti, nes turbūt keičiasi taisyklės ir mes kažką praleidome“, – emocijų ir nepasitenkinimo neslėpdamas kalbėjo „Žalgirio“ strategas.

Būtent už šiuos dviprasmiškus pasisakymus spaudos konferencijos metu („Rungtynės buvo panašios ne į krepšinio, o į regbio rungtynes“), Kauno „Žalgirio“ komandos treneriui Gintarui Krapikui skirtas oficialus įspėjimas, nors strategas, pagal LKL nuostatus, galėjo gauti baudą nuo 298 iki 1448 eurų.

Šie LKL varžybų direktoriaus sprendimai pagal LKL čempionato nuostatų 29.8. straipsnį gali būti apskųsti LKL drausmės komisijai.

VIDEO: „Žalgirio“ ir „Neptūno“ trenerių komentarai po mačo
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 24sek