2017 10 07

Po metimo paskutinę sekundę „Dzūkija“ paliko „Nevėžį“ be pergalių

Alytaus „Dzūkijos“ (2-4) krepšininkai LKL pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę, kai namuose 85:82 (13:21, 20:19,28:16, 24:26) įveikė be pergalių likusį Kėdainių „Nevėžį“ (0-3).
Krepšinio rungtynės tarp „Lietuvos ryto“ ir „Dzūkijos“ komandų
„Dzūkijos“ krepšininkai / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Nevėžis“ jau turėjo dviženklį pranašumą (15:5). Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos „Dzūkija“ buvo priartėjusi iki 4 taškų (26:30), tačiau rezultato taip ir nepersvėrė. Visgi, įpusėjus trečiajam ketvirčiui rezultatas buvo lygus (46:46). Tada jau „Dzūkija“ susikrovė 9 taškų pranašumą (65:56), netrukus jis pasiekė ir dviženklę ribą (69:59).

Likus 40 sekundžių iki mačo pabaigos komandas skyrė vos 4 taškai (82:78). Tada jau 4 iš eilės taškus pridėjo V.Koreniukas ir išlygino rezultatą (82:82).

Tačiau lemiamą žodį rungtynėse tarė K.Reinhardtas pataikęs fantastišką tritaškį iš aikštės vidurio ir išvedė komandą į priekį (85:82). Per pusę sekundės surengta „Nevėžio“ ataka nebuvo sėkminga.

„Tiesiog paskutinėmis sekundėmis turėjau kamuolį, pamačiau laisvą erdvę ir mečiau, – teigė lemiamo metimo autorius K.Reinhardtas. – Tai buvo mano pirmasis pergalingas metimas per karjerą.“

„Antrojoje rungtynių pusėje praradome kontrolę, leidome varžovams pajausti žaidimą, – teigė „Nevėžio“ puolėjas Justas Tamulis. – Buvo sunku sugrįžti, parodėme charakterį, tačiau nepasisekė.“

„Dzūkija“: K.Reinhardtas 22 (6/11 dvit., 3/5 trit.), A.Kaširovas 16 (7 atk. kam.), G.Žalalis 11.

„Nevėžis“: M.Grantas 25 (6/11 dvit., 2/2 trit., 7/7 baud.), V.Koreniukas 14 (8 atk. kam.), J.Tamulis 10.