2011 01 16

Po „Šiaulių“ pergalės prieš „Lietuvos rytą“ netikėti žaidėjų ir trenerių komentarai

„Šiaulių“ ekipai netikėtai iškovojus pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“ (96:95), šiauliečių snaiperis Darius Gvezdauskas atviravo, kad troško keršto bei pats turėjo baigti lemiamą ataką.
Antanas Sireika
Antanas Sireika / Tomo Tumalovičiaus/reporteris.com nuotr.

„Šiandien mes labiau troškome laimėti. Nors mums nesisekė, kantriai kovėmės iki galo, vijomės ir išplėšėme pergalę. Manau, vilniečiai šiandien buvo kiek atsipalaidavę. Mes kiekvienas rungtynes einame pirmyn, lipdomės ir stiprėjame kaip komanda. Šiandien įrodėme, kad galime laimėti net prieš galingiausią varžovą. Kai per paskutinę ataką praleidau Khalidą el Aminą, per minutės pertraukėlę paprašiau, kad leistų man baigti lemiamą ataką. Troškau keršto, bet varžovai sujaukė planus – kamuolį teko priimti Rashaunui ir jis pelnė pergalingus taškus“, – su šypsena kalbėjo Darius Gvezdauskas.

„Iš tikrųjų buvo sumanę kitaip paskutinę ataką. Tikėjau, kad Darius išplėš pergalę. Tačiau ataka užstrigo, bet Rashaunas labai greitai susiorientavo ir pats baigė ataką. Džiaugiuosi visų vyrų kovingumu, visus galiu tik pagirti už indėlį į pergalę. Norėčiau padėkoti ir žiūrovams, kurie sukūrė fantastišką atmosferą ir padėjo mums laimėti. Žaidėjai jautė, kaip nuoširdžiai yra palaikomi, atidavė visas jėgas – atsidėkojo fantastiškiems aistruoliams. Ši pergalė parodė, kad lygiaverčių žaidėjų pas mus daugėja, todėl ateityje man gali tekti sukti galvą, kuriais labiau pasitikėti. Svarbiausia, kad vyrai sunkią akimirką sugebėjo atsitiesti, nebeįkritome į gilią duobę. Ir tai maloniai stebina“, – pergale džiaugėsi treneris Antanas Sireika.

„Pirmiausiai sveikinu „Šiaulius“ su pergale. Jie šiandien degė noru laimėti visas 40 minučių. Mes žaidėme gerai porą atkarpų – taip, kaip buvome suplanavę, žaidėme pirmame ir antrame kėliniuose. Visas rungtynes turėjome problemų dėl atkovotų kamuolių (šiauliečiai po „Lietuvos ryto“ krepšiu sugriebė net 19 kamuolių – aut.). Negalėčiau pasakyti, kad mane kuo nors nustebino „Šiauliai“. Mes esame Eurolygos komanda, kuri žaidžia „Top-16“, mūsų komanda yra ta, kurią gerbia varžovai. Ką pasakiau žaidėjams rūbinėje? Neatsakysiu į šį klausimą. Tai kiekvienam atskirai išrėkčiau išėjęs iš arenos“, – sakė „Lietuvos ryto“ strategas Aleksandras Trifunovičius.