2020 09 26

Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje „Juventus“ sumedžiojo pirmą pergalę LKL

Daugelio krepšinio ekspertų šiame sezone pirmajame lyderių ketverte matomas Utenos „Juventus“ (1/1) nagais ir dantimis išplėšė pirmąją pergalę LKL pirmenybėse. Uteniškiai savo namų tvirtovėje tik po pratęsimo 89:84 (15:19, 23:21, 18:20, 22:18, 11:6) palaužė kol kas labai malonų įspūdį paliekantį Prienų „CBet“ (1/2).
Utenos Juventus -  Prienų „CBet“
Utenos Juventus - Prienų „CBet“ / Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr.

Ketvirto kėlinio pradžioje 10:0 spurtavusiems uteniškiams pavyko perimti žaidimo kontrolę ir atsiplėšti dviejų metimų persvara (66:60), tačiau „Lietkabeliui“ antausį skėlę ir pavyzdingai su „Rytu“ kovoję prieniškiai niekur nesitraukė bei patys atsakė tokia pat sėkminga atkarpa.

„Juvę“ į priekį ketvirtojo kėlinio pabaigoje patraukė du tritaškius iš eilės pataikęs Ignas Vaitkus (75:72), tačiau šaltakraujiškai paskutinę kėlinio minutę sužaidęs „CBet“ savo kovingumu užsidirbo pratęsimą, kuomet likus 4 sek. rezultatą išlygino Regimantas Miniotas.

Marius Runkauskas dar turėjo galimybę metimu paskutinę sekundę tapti šių rungtynių herojumi, tačiau tritaškis skriejo pro šalį, o komandų laukė papildomos penkios minutės.

Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr./Utenos Juventus – Prienų „CBet“

Pratęsime ir toliau neišryškėjo nė vienos ekipos pranašumas. Po sėkmingos Marquiso Wrighto atkarpos svečiai įgijo trapų pranašumą (83:80), kurį vienu metimu nubraukė iki tol savo paties šešėlyje tūnojęs Bryantas Crawfordas.

Tas pats amerikietis uteniškiams pirmaujant vienu tašku pataisė netaiklų komandos draugo metimą (87:84), o tiksint paskutinei pratęsimo minutei „CBet“ nebesugebėjo užpulti – šeimininkų pergalę baudų metimais įtvirtino jau minėtasis B.Crawfordas.

Utenos „Juventus“: Ignas Vaitkus 23 (7 atk. kam., 23 naud. bal.), Martynas Gecevičius (6 atk. kam., 17 naud. bal.) ir Julius Jucikas (8 atk. kam., 19 naud. bal.) po 15, Bryantas Crawfordas (3/13 met., 5 rez. perd.) 11.

Prienų „CBet“: Dominykas Domarkas 21 (5/8 trit., 20 naud. bal.), Regimantas Miniotas (9 atk. kam.) ir Marquisas Wrightas (8 rez. perd.) po 15.