Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 03 17, 10:44

R.Kurtinaitis įžvelgė LaVaro „ydą“: „Ką gali su žmogumi pakalbėti, kai tik pieną geria?“

Rimas Kurtinaitis – geras Virginijaus Šeškaus draugas. Vyrai dažnai pasikalba, tačiau pastaruoju metu, panašu, dažniausia jų tema – Ballų šeimos džiaugsmai ir vargai. „Lietuvos ryto“ treneris iš dalies užjaučia kolegą, kurio komanda balansuoja ties iškritimo iš LKL riba, tačiau turi pasiūlymą lygai – palikti „Vytautą“ pirmenybėse bet kokia kaina.
Rimas Kurtinaitis ir LaVaras Ballas
Rimas Kurtinaitis ir LaVaras Ballas / 15min nuotr.

V.Šeškus kasdien sprendžia situaciją, kuri kol kas yra be išeities. Jei jis leis daug žaisti broliams Ballams, kaip nori jų tėtušis LaVaras, tuomet pyks prakaitą liejantys kiti žaidėjai. Jei broliai nežais, kritikos strėlės į trenerį smigs iš LaVaro Ballo.

Tarp dviejų ugnių atsidūręs ilgametis „Vytauto“ treneris sulaukė R.Kurtinaičio užuojautos. „Daugiau kalbėjome apie jo (V.Šeškaus) problemas. Virgis gerai, realiai viską mąsto, aš tai net neįsivaizduoju, ką daryčiau, jei būčiau tokioje situacijoje. Jei reikėtų būti treneriu, tikrai neišlaikyčiau“, – atviravo R.Kurtinaitis.

Ballų požiūrį iš dalies parodo ir jų išvyka į Barseloną. Kol komanda ruošiasi svarbioms rungtynėms su „Dzūkija“ ir „Nevėžiu“, kurios galėtų kilstelėti prieniškius iš LKL dugno, garsioji šeimynėlė išsiruošė į Barseloną.

Luko Balandžio / 15min nuotr./LiAngelo ir LaMelo Ballai
Luko Balandžio / 15min nuotr./LiAngelo ir LaMelo Ballai

„Dabar gal jam dar geriau, kad jie išvažiavę į tą Barseloną, nes pasitreniruos normaliai. Bet, kaip sako, „grįš ir turėsiu vėl leist žaist“. Sakau: „Virgi, tu moki, aš mačiau, tu moki“. O šansai yra, žaidėjų jie turi“, – šypsojosi R.Kurtinaitis.

Paklaustas, kaip pats elgtųsi V.Šeškaus vietoje, R.Kurtinaitis prisiminė, kad pats yra buvęs panašioje situacijoje, kai tuometis Permės „Ural Great“ prezidentas paprašė, kad į komandą būtų paimtas ir jo sūnus.

„Tas sūnus buvo JAV baigęs universitetą, aš paėmiau jį į komandą, manęs prašė mano draugas, jis didelio vaidmens nevaidino. Taip, esu taip pasielgęs.

Bet esu ir kitaip pasielgęs, kai į jaunimo rinktinę galėjau pasiimti savo sūnų, bet jo neėmiau, nes norėjau išsaugoti jo autoritetą ir kad man neprikaišiotų, kad kažką tempiu už ausų“, – istorijomis dalinosi R.Kurtinaitis.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Virginijus Šeškus
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Virginijus Šeškus

Vėliau „Lietuvos ryto“ treneris prisiminė ir atvejį, kuomet jis tiesiog paliko „Cantu“ ekipą, kuriai vadovavo skandalingas rusas. Tačiau R.Kurtinaitis pripažįsta, kad V.Šeškui Prienai – daugiau nei eilinė komanda.

„Virgis iš šitos situacijos yra išspaudęs labai daug: jis padengė skolas, jis yra ir treneris, ir vadybininkas, rėmėjų ieško. Jam daug problemų yra: surasti kiekvienais metais rėmėjus yra sunkiau, tai dabar jam tas dalykas pasisprendė“, – išsisprendusiomis „Vytauto“ finansinėmis problemomis džiaugėsi R.Kurtinaitis.

Taip, vis dar yra galimybė, kad, užėmęs paskutinę vietą LKL šiemet, kitą sezoną „Vytautas“ žais NKL, bet R.Kurtinaitis iš skverno ištraukė įdomų ir nežinia kiek įmanomą pasiūlymą, kad LKL vis dėlto turėtų padaryti Prienų klubui išlygą ir palikti aukščiausioje lygoje, jei šie išlaikytų Ballus dar metams, kaip yra žadėjęs tėtušis LaVaras.

„Jie gali surinkti gerą komandą, nes dabar turi pinigų ir aš manau, kad net ir šių metų komplektacija nebloga. Tokius klubus reikia saugoti, nėra daug tokių, kurie gali pasigirti savo finansais“, – kalbėjo R.Kurtinaitis.

Žinoma, vilniečių treneris žino ir V.Šeškaus bėdas su tėtušiu LaVaru Ballu, kuris nevengia pakritikuoti lietuvio sprendimus.

R.Kurtinaitis mato išeitį: „Aišku, galėtų jis (Šeškus) tą (LaVarą) truputėlį... Jei ne pieną gertų... Susėdę galėtų arčiau krepšinio pakalbėt, profesionaliau viską padaryt, bet velnias... Ką gali su žmogumi pakalbėt, kai tik pieną geria? Ką su juo sutarsi (juokiasi)?“

Kol R.Kurtinaitis gali be didesnio nerimo juokauti ir ruoštis sekmadienio rungtynėms prieš „Neptūną“, jo bičiulis sprendžia ne tik gyvybiškai svarbių rungtynių, bet ir amerikietiškus kalnelius primenančių santykių su Ballų šeimos galva klausimus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek