2016 04 02

Saldus „Lietuvos ryto“ revanšas Utenoje

Vilniaus „Lietuvos rytas“ su kaupu atsirevanšavo Utenos „Juventus“ ekipai už trečiajame LKL rate patirtą nesėkmę. Šeštadienį Tomo Pačėso auklėtiniai svečiuose šventė įtikinamą pergalę 97:59 (27:22, 21:14, 29:12, 20:11).
Marius Runkauskas
Marius Runkauskas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Po pastarųjų rungtynių su Klaipėdoje „Neptūnu“ Utenoje užsilikęs taškų viesulas liko ir mačo pradžioje su „Lietuvos rytu“. Tik jį sukėlė ne „Juventus“, o svečiai iš Vilniaus. Per pirmąjį kėlinį Tomo Pačėso auklėtiniai pelnė net 27 taškus.

„Juventus” sunkiai spėjo paskui sostinės komandą, bet po pirmojo kėlinio dar neleido „Lietuvos rytui“ atitrūkti – 22:27.

Antrojo kėlinio pradžioje „Lietuvos rytas“ laimėjo atkarpą 10:0 ir pabėgo į priekį 39:24. Vilniečiai buvo atsiplėšę ir 46:26, tačiau iki pertraukos „Juventus“ sumažino skirtumą iki 36:48.

Intriga Utenoje išgaravo dar gerokai iki ketvirtojo kėlinio pradžios. Trečiojo kėlinio pabaigoje „Lietuvos rytas“ neleido uteniškiams pelnyti taškų bent keturias minutes ir susikrovė triuškinančią persvarą 77:45. Per 10 paskutiniųjų dvikovos minučių „Lietuvos rytas“ tik dar labiau padidino skirtumą.

Tai buvo penktoji „Lietuvos ryto“ pergalė iš eilės.

Prieš dvikovą „Juventus“ snaiperiui Spenceriui Butterfieldui „LKL direktorius Romualdas Brazauskas įteikė naudingiausio kovo mėnesio žaidėjo prizą.

„Juventus“: Ch.Lewisas 16 taškų, E.Želionis 14, S.Butterfieldas 9, S.Kulvietis ir L.Samėnas po 7.

„Lietuvos rytas“: G.Orelikas 17, A.Gudaitis 16 (9 atk. kam.), M.Runkauskas ir D.Gailius po 13, K.Brownas (6 rez. perd.) ir K.Lavrinovičius po 10.