2018 05 07

Šansą gavęs „Žalgirio“ jaunimas įrodė vertę prieš „Juventus“

Reguliarųjį Lietuvos krepšinio lygos sezoną užbaiginėjantis ir Eurolygos finalo ketvertui besiruošiantis Kauno „Žalgiris“ namuose 82:56 (19:16, 15:17, 22:7, 26:16) nugalėjo Utenos „Juventus“.
"Žalgiris" prieš "Juventus"
"Žalgiris" prieš "Juventus" / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Susitikimas „Žalgirio“ arenoje taškas į tašką vyko du kėlinius, po kurių aikštės šeimininkai pirmavo vos vienu tašku, tačiau po pertraukos Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai truktelėjo į priekį bei varžovų arčiau taip ir neprisileido.

Šiose rungtynėse kauniečiai vertėsi be Brandono Davieso, Kevino Pangoso ir Aarono White'o.

Rungtynių pabaigoje Š.Jasikevičius aikštėje laikė neįprastą penketą, kai žaidė Rokas Jokūbaitis, Paulius Valinskas, Martynas Arlauskas, Gytis Masiulis ir Martynas Sajus.

Puikias rungtynes sužaidė Mindaugas Kupšas, surinkęs 21 tašką, atkovojęs 14 kamuolių, blokavęs 5 metimus ir surinkęs net 37 naudingumo balus.

Antras rungtynes LKL sužaidęs Rokas Jokubaitis per 10 minučių pelnė 7 taškus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Vieną įsimintiniausių sezono momentų sukūrė Jonas Zakas, pataikęs nuo savo krepšio.

LKL atkrintamosiose „Žalgiris“ susikaus su Kėdainių „Nevėžiu“, Utenos „Juventus“ varžysis su Vilniaus „Lietuvos rytu“.

„Žalgiris“: V.Micičius 14, B.Udrihas 11, A.Kavaliauskas 10, P.Valinskas 8, R.Jokubaitis 7.

„Juventus“: M.Kupšas 21 (14 atk. kam., 5 bl., 37 naud. bal.), D.Bičkauskis 11.