2018 03 11

Sensacija LKL – Alytuje sutriuškintas „Lietkabelis“

LKL rungtynėse Alytuje užfiksuota sensacija. Panevėžio „Lietkabelis“ neturėjo jokių šansų prieš šeimininkę „Dzūkiją“ ir patyrė skaudų pralaimėjimą 73:98 (16:27, 19:26, 24:24, 14:21).
Kšištof Lavrinovič
Kšištofas Lavrinovičius / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

„Lietkabelis“ ypač prastai pradėjo rungtynes, padarė 6 klaidas ir pirmąjį kėlinį užtikrintai 27:16 laimėjo „Dzūkija“.

Antrajame kėlinyje alytiškiai įgijo 19 taškų persvarą (43:24). Anatolijus Kaširovas „Dzūkijai“ pirmoje rungtynių pusėje pelnė 15 taškų. Po pirmosios rungtynių pusės šeimininkai pirmavo 53:35.

Po pertraukos niekas nepasikeitė. Trečiojo kėlinio pradžioje „Dzūkijos“ pranašumas išaugo iki 25 taškų. Iki kėlinio pabaigos „Lietkabelis“ kiek sumažino skirtumą – 59:77.

Karjeros rungtynes sužaidęs A.Kaširovas iš viso pelnė 25 taškus. 13 taškų pridėjo Gediminas Navickas.

Panevėžio ekipai 12 taškų surinko Žanis Peineris. 11 taškų pelnė Kšištofas Lavrinovičius.

„Lietkabeliui“ negalėjo padėti kapitonas Darjušas Lavrinovičius.

Kovingi dzūkai SIL–KMT ketvirtfinalyje parbloškė „Neptūną“, o praėjusiame ture stipriai nervus Kaune patampė ir „Žalgiriui“.

Aštuntą pergalę iškovojusi „Dzūkija“ LKL rikiuojasi aštunta. „Lietkabelis“ su 16 pergalių yra ketvirtas.

„Dzūkija“: A.Kaširovas 25, G.Navickas 13, P.Petrilevičius, P.Petty ir A.Wigginsas po 11, C.Callisonas 10.

„Lietkabelis“: Ž.Peineris 12, K.Lavrinovičius 11.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai