2018 01 28

„Šiauliai“ krito prieš M.Normanto vedamą „Nevėžį“

„Betsafe–LKL“ čempionate Kėdainių „Nevėžis“ (6-15) namuose iškovojo itin svarbią pergalę, kai palaužė svečius iš „Šiaulių“ (6-13). Kėdainiškiai po tikros dramos, dėka Margirio Normanto šaltakraujiškumo, ketvirtajame kėlinyje iškovojo itin svarbią pergalę  – 70:67 (20:12; 15:27; 16:12; 19:16).
Laurynas Birutis ir Donatas Sabeckis
Laurynas Birutis ir Donatas Sabeckis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Pirmoje ketvirtojo kėlinio pusėje komandos keitėsi taškais ir nė viena komanda nesugebėjo atitrūkti. Tačiau likus 5 minutės Nickas Zeisloftas smeigė tritaškį ir „Šiauliai“ jau pirmavo 63:57. Tiesa, jau kitoje aikštės pusėje Tadas Sedekerskis tokiu pat būtų nubraukė svečių pranašumą per pusę.

O likus kiek daugiau negu 2 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Valerijus Lichodėjus baudų metimais išlygino rezultatą (65:65).

Komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, o likus 53 sekundėmis M.Normantas pataikęs du baudų metimus leido „Nevėžiui perimti rungtynių iniciatyvą.

Likus 40 sekundžių Kristupo Žemaičio tritaškį metimą išspjovė lankas, o M.Normantas kitoje aikštės pusėje pataikė vieną baudos metimą ir „Šiauliai“ į tai atsako nebeturėjo.

„Nevėžis“: Margiris Normantas ir Gabrielius Maldūnas (13 atk. kam.) po 13, Valerijus Lichodėjus ir Gintautas Matulis po 12, Lesteris Medfordas 6.

„Šiauliai“: Nickas Zeisloftas 23 (5/9 trit., 24 n.b.), Akeemas Wrightas ir Laurynas Birutis (8 atk. kam.) po 12, Donatas Sabeckis (9 atk. kam., 7 rez. perd.) 8.