Publikuota: 2018 sausio 28d. 19:27

„Šiauliai“ krito prieš M.Normanto vedamą „Nevėžį“

Laurynas Birutis ir Donatas Sabeckis
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Laurynas Birutis ir Donatas Sabeckis

„Betsafe–LKL“ čempionate Kėdainių „Nevėžis“ (6-15) namuose iškovojo itin svarbią pergalę, kai palaužė svečius iš „Šiaulių“ (6-13). Kėdainiškiai po tikros dramos, dėka Margirio Normanto šaltakraujiškumo, ketvirtajame kėlinyje iškovojo itin svarbią pergalę  – 70:67 (20:12; 15:27; 16:12; 19:16).

Pirmoje ketvirtojo kėlinio pusėje komandos keitėsi taškais ir nė viena komanda nesugebėjo atitrūkti. Tačiau likus 5 minutės Nickas Zeisloftas smeigė tritaškį ir „Šiauliai“ jau pirmavo 63:57. Tiesa, jau kitoje aikštės pusėje Tadas Sedekerskis tokiu pat būtų nubraukė svečių pranašumą per pusę.

O likus kiek daugiau negu 2 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Valerijus Lichodėjus baudų metimais išlygino rezultatą (65:65).

Komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, o likus 53 sekundėmis M.Normantas pataikęs du baudų metimus leido „Nevėžiui perimti rungtynių iniciatyvą.

Likus 40 sekundžių Kristupo Žemaičio tritaškį metimą išspjovė lankas, o M.Normantas kitoje aikštės pusėje pataikė vieną baudos metimą ir „Šiauliai“ į tai atsako nebeturėjo.

„Nevėžis“: Margiris Normantas ir Gabrielius Maldūnas (13 atk. kam.) po 13, Valerijus Lichodėjus ir Gintautas Matulis po 12, Lesteris Medfordas 6.

„Šiauliai“: Nickas Zeisloftas 23 (5/9 trit., 24 n.b.), Akeemas Wrightas ir Laurynas Birutis (8 atk. kam.) po 12, Donatas Sabeckis (9 atk. kam., 7 rez. perd.) 8.

Aktualu

15min primena: kas žinoma apie tyrimą dėl Rusijos kišimosi į JAV rinkimus?

Verslas

Grėsmės Lietuvos energetikai: „blackout'as“ už 3 milijardus ir VSD įspėjimai

Gyvenimas

Vulvos vėžiu serganti mokytoja gyvena tik viltimi: po dviejų mėnesių jos dukros gali likti našlaitės

Pasaulis kišenėje

Kelionė į Latviją, kuri niekam ne pakeliui: kur Dauguva skiria Sėlą ir Latgalą

Gyvenimas

Nėščiųjų akis fotografuojanti Vaida: pagimdžiusios moters žvilgsnyje atsiveria gelmė

Mokslas.IT

Liepos 27-ąją – ilgiausias XXI a. Mėnulio užtemimas. Ką reikia žinoti?

Sportas

Su Vokietijos rinktine atsisveikinantis M.Ozilas: „Kai laimime – aš vokietis, kai pralaimime – imigrantas“

Aktualu

„Naisių vasara“: politinė reklama ar politinė komunikacija?

Gyvenimas

Specialistai pataria: dešimtmetis jau turėtų mokėti skalbti ar įkalti vinį

Tarptautine afera apkaltintas šokėjas Andrius Kandelis neteko licencijos: prasideda teismai

Lauros ir Šarūno Mazalų dukrą pakrikštijo kunigas A.Toliatas: šventas vardas – prosenelės garbei

Kultūra

Skulptorius V.Kančiauskas Druskininkų savivaldybę kaltina nuplagijavus miesto ženklą

Interviu Kultūra

Fotografė Gabrielė Vingraitė: apie kitokias erdves ir iš vienatvės gimusį projektą

Aktualu

Kauno rajone nukritus lėktuvui nukentėjo juo skridę lietuvis ir anglas

15min iš Argentinos Aktualu

Užrašai iš Lietuvos Argentinoje (III): Maironio poeziją mėgstančios močiutės Anos nostalgija Lietuvai

Kultūra

15min rekomenduoja: kokių renginių nepraleisti kitą savaitę?

Karolina Meschino vėl džiaugiasi meile: nauja jos simpatija – reperis Remigijus