2009 01 10

„Šiauliai“ nesunkiai nugalėjo „Kauną Triobet“

Pirmasis Antano Sireikos mačas su „Šiaulių“ ekipa gimtajame mieste baigėsi šeimininkų pergale. Šiauliečiai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse namuose 87:62 įveikė „Kauno Triobet“ krepšininkus.
Saulius Kuzminskas
Saulius Kuzminskas / „Scanpix“ nuotr.

Nuo rungtynių pradžios šeimininkai išsiveržė į priekį, o po Vaidoto Volkaus tritaškio persvara tapo dviženklė – 19:9.

Antrame ketviryje šiauliečiai dar labiau padidino persvarą. Įpusėjus kėliniui po Siimo Sander Vene tritaškio svečių deficitas buvo 9 taškai (22:31), tačiau tada „Šiaulių“ krepšininkai spurtavo 16:0 ir susikrovė triuškinančią 25 taškų persvarą – 47:22.

Antroje rungtynių dalyje šiauliečiai neatsipalaidavo ir šventė užtikrintą pergalę.

„Šiauliai“: Andrius Šležas ir Gintaras Kadžiulis – po 16, Gintautas Vileita 15, Vaidotas Volkus 13, Hannahas Stefhonas 10.

„Kaunas Triobet“: Adas Juškevičius 19 (5 kld.), Vytenis Jasikevičius 15, Siimas Sander Vene 10.

Justo Grigaravičiaus/„15min.lt“ nuotr.  /Antanas Sireika kartais šypsosi...
Justo Grigaravičiaus/„15min.lt“ nuotr. /Antanas Sireika

Antanas Sireika („Šiaulių“ vyr. treneris): „Kiekvienose varžybose sprendžiame savus uždavinius, nesenai prisijungiau prie komandos. Norėjome daugiau dėmesio skirti gynybai. Tris kėlinukus gynėmės gerai, viename leidome per daug įmesti, tačiau visumoje esu patenkintas. Puolime žaidėme paprastą, nesudėtingą krepšinį. Komandos žaidimu džiaugiuosi 50 proc. Gynyba – gerai, puolime padarėme šiek tiek per daug klaidų.

Sugrįžti į Šiaulius yra labai malonu. Sunku priprasti, kad vadovauju tai pačiai komandai, tame pačiame mieste. Žaidžiame naujoje, didelėje salėje, o aš buvau pripratęs prie senos arenos. Kol kas man čia panašu į kitur matytas sales, kur žaisdavome išvykoje. Tačiau manau, kad viskas sugrįš į savo vėžes. Labai malonu čia būti, matyti pažįstamus veidus, gauti sveikinimus“.