Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 20d. 00:08

Skolose skęstantis Panevėžio „Techaso“ krepšinio klubas pakeitė savininkus

Gintaras Leonavičius ir „Techaso“ žaidėjai
Alfredo Pliadžio nuotr. / „Techaso“ vyr. treneris Gintaras Leonavičius

Panevėžio „Techaso“ savininkas Darius Gaudiešius nusprendė atsisakyti krepšinio rėmimo veiklos ir perleisti klubą kitiems savininkams.

Beveik du mėnesius trukę juridiniai klubo perleidimo darbai baigėsi vėlų trečiadienio vakarą. Naujais klubo savininkais tapo Algirdas Kriščiūnas, Kazimieras Antanynas ir Antanas Kazys Liorentas.

Pats verslininkas teigė, kad tikrąsias apsisprendimo neberemti krepšinio priežastis išdėstys ateityje specialiai šiam klausimui skirtoje konferencijoje.

Prieš ketverius metus savo asmeniniais pinigais išgelbėjęs Panevėžio klubą nuo bankroto, verslininkas teigė tikėjęsis didesnio visuomenės, krepšinio specialistų ir vietos savivaldos palaikymo.

„Pasirodo, kad pasiaukojimo niekam nereikia. Pasiteisina sena tiesa, kad esi geras tol, kol laikai atvėręs kišenę. Tokio nesąžiningumo ir niekšiško elgesio, su kuriuo susidūriau remdamas Panevėžio krepšinį, nesu matęs nei gyvenime, nei verslo pasaulyje. Norėjau būti geras, o ir dabar manau, kad dariau gerus darbus, tačiau kelių asmenų intrigų dėka esu verčiamas niekšu“, – sakė D.Gaudiešius.

D.Gaudiešius sakė, kad nuo šiol koncentruos visą savo dėmesį ir energiją į kompanijos verslo plėtrą.

krepsinis.net
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

„Daugiau šypsenos“

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie 24sek