Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 21d. 07:46

Staigmena: Kėdainių krepšinis gali būti išgelbėtas

Rungtynių akimirka
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Rungtynių akimirka

Kėdainiuose – netikėtas posūkis. Iš Lietuvos krepšinio lygos sąrašo oficialiai braukiamas „Nevėžio“ klubas dar gali išlikti aukščiausiame divizione. 24sek žiniomis, Kėdainių klube atsirado viltis galiausiai pasirašyti sutartį su naujais investuotojais, kurie išgelbėtų komandą LKL čempionate.

Pirmadienį Lietuvos krepšinio lyga oficialiai informavo, kad 17 metų aukščiausiame divizione praleidęs „Nevėžis“ kitą sezoną pirmenybėse nedalyvaus.

„Nevėžis“ neįvykdė liepos 15 d. LKL valdybos posėdyje iškeltų reikalavimų iki rugpjūčio 15 d. pateikti trūkstamus dokumentus LKL licencijai gauti.

Taip nutiko dėl paskutinę akimirką sugriuvusio sandorio tarp esamų „Nevėžio“ dalininkų ir potencialių naujųjų investuotojų.

Tiesa, palaidotas „Nevėžis“ gali prisikelti. 24sek šaltinių teigimu, sukrutusių „Nevėžio“ dalininkų dauguma dabar jau sutinka atsisakyti teisių į komandos valdymą, kad tik naujieji investuotojai išgelbėtų Kėdainių krepšinį.

Naujieji investuotojai įneštų į klubą solidžią paramą, pateiktų planą atsiskaityti su kreditoriais ir padengti senus įsipareigojimus, kurie siekia net 520 tūkst. eurų, atvestų naujų įdomių žaidėjų ir formuotų naują organizacijos viziją.

Ar po atsinaujinusių „Nevėžio“ derybų klubui bus uždegta žalia šviesa toliau žaisti LKL, turbūt paaiškės po skubaus LKL valdybos posėdžio, kuris suplanuotas trečiadienį Vilniuje.

Jeigu „Nevėžis“ vis tiek būtų išbrauktas iš LKL dalyvių sąrašo, čempionate liktų 9 komandos. 24sek žiniomis, LKL prezidentas Remigijus Milašius jau ėmė ieškoti alternatyvų ir teiravosi, ar neatsirastų NKL klubas, kuris galėtų užimti „Nevėžio“ vietą. 24sek šaltinių teigimu, R.Milašius kvietė Jonavos ekipą, tačiau klubas dar gali būti nepasirengęs tokiam šuoliui.

Vis dėlto LKL gali ir nebereikti ieškoti naujos komandos.

Jeigu naujieji investuotojai ateitų į Kėdainių klubą, „Nevėžio“ direktoriaus pareigas užimtų buvęs krepšininkas Mindaugas Arlauskas, o sporto direktoriaus poziciją užimtų krepšinio agentas Virginijus Bulotas. Tokiu atveju, „Nevėžio“ valdyboje taip pat turbūt nebeliktų senųjų dalininkų.

Kita vertus, dabar Kėdainių krepšinio likimas jau nebe jų pačių rankose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 24sek