2018 04 14

Staigmena: „Nevėžio“ puolimo uraganas nupūtė „Lietkabelį“

Panevėžio „Lietkabelis“ (19-12) patyrė netikėtą pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje. Nesvetingai Kėdainiuose priimti panevėžiečiai 87:99 (19:16, 21:24, 26:24, 21:35) krito prieš „Nevėžį“ (9-22).
Darjušas Lavrinovičius
Darjušas Lavrinovičius / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Prieš ketvirtojo kėlinio pradžią „Lietkabelis“ dar pirmavo dviem taškais, bet lemiamame ketvirtyje puikiai puolę kėdainiškiai greitai šovė į priekį ir, likus žaisti 3 minutes, jau pirmavo 8 taškais.

Lemiamą 10-ties minučių atkarpą „Nevėžis“ laimėjo net 35:21.

Fenomenalų pasirodymą surengė Lesteris Medfordas, pelnęs net 30 taškų, atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 38 naudingumo balus.

Jam puikiai talkino Jamesas Woodardas, kuris surinko 26 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir rungtynes užbaigė su 30-čia naudingumo balų.

Kėdainių krepšininkai pataikė net 13 tritaškių iš 27, o tai – 48 procentų taiklumas.

Ši pergalė „Nevėžiui“ buvo itin svarbi, nes iš NKL į LKL keltis galimybę įgavo Šakių „Vytis“, o Kėdainių ekipa paskutinėje vietoje žengiantį „Vytautą“ jau lenkia trimis pergalėmis.

„Nevėžis“: L.Medfordas 30 (7 atk. kam., 38 naud. bal.), J.Woodardas 26 (30 naud. bal.), T.Sedekerskis 13.

„Lietkabelis“: Ž.Peineris 22, K.Lavrinovičius 19, D.Mavra 10.