2018 05 02

Tragiška „Vytauto“ sezono pabaiga – liks paskutinis ir gali palikti LKL

Bene garsiausiai šį sezoną LKL skambėjęs Prienų-Birštono „Vytautas“ iš paskutinės vietos šį sezoną nebepakils. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai Pasvalyje 73:79 (20:27, 21:15, 12:16, 20:21) nusileido „Pieno žvaigždėms“ ir gali atsisveikinti su aukščiausia Lietuvos krepšinio lyga.
Regimantas Miniotas
Regimantas Miniotas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Osvaldas Olisevičius Pasvalio ekipai vien per pirmąjį kėlinį pelnė 12 taškų, o „Pieno žvaigždės“ buvo atitrūkę 9 taškais, tačiau septynis tritaškius pataikęs „Vytautas“ po dviejų kėlinių atsiliko tik 41:42.

Atkakli kova vyko iki pat rungtynių pabaigos, tačiau šeimininkai išplėšė pergalę.

Iš viso O.Olisevičius nugalėtojams pelnė 22 taškus. 14 taškų pridėjo Martynas Varnas.

Prienų ekipai 18 taškų pelnė Edvinas Šeškus, 16 pridėjo Eigirdas Žukauskas.

„Vytautas“ padarė net 22 klaidas.

Paskutines LKL sezono rungtynes „Vytautas“ sužais su Kauno „Žalgiriu“.

„Vytauto“ likimas spręsis LKL kabinetuose. Norą debiutuoti LKL jau pareiškė Šakių „Vyčio“ klubas, kuris iškovojo teisę pakilti į aukščiausią lygą po to, kai užėmė trečiąją vietą NKL.

Jeigu „Vytis“ atitiks visus reikiamus reikalavimus, „Vytautas“ kitą sezoną žais NKL.

Pasvalio klubas po šios pergalės užsitikrino šeštąją vietą LKL ir ketvirtfinalyje susitiks su Klaipėdos „Neptūnu“.

„Pieno žvaigždės“: O.Olisevičius 22, M.Varnas 14, T.Hughesas 11.

„Vytautas“: E.Šeškus 18, E.Žukauskas 16.