2019 11 16

Trijų lietuvių vedamas „Juventus“ namuose pamokė „Sintek-Dzūkiją“

Trys Lietuvos krepšininkai Utenos „Juventus“ (4-5) klubui pelnė 55 taškus iš 88, o uteniškiai antrąjį Lietuvos krepšinio lygos ratą atidarė užtikrinta pergale 88:75 (24:26, 19:20, 18:10, 27:19) prieš Alytaus „Sintek-Dzūkiją“ (2-7).
Žygimantas Skučas
Žygimantas Skučas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Pirmoje mačo dalyje varžovų skyles gynyboje apnuoginę dzūkai turėjo 7 taškų pranašumą (41:34), tačiau pylos nuo Žydrūno Urbono per ilgąją pertrauką gavęs Utenos klubas vėliau parodė kitą savo veidą.

Po pertraukos uteniškiai išlaikė panašų intensyvumą puolime, tačiau suaktyvino gynybą ir per trečią bei ketvirtą kėlinius praleidę tik 29 taškus LKL pirmenybėse įsirašė ketvirtąją pergalę.

„Juventus“ klubas šiuos keturis laimėjus iškovojo per pastaruosius penkis susitikimus.

Šeimininkus pergalingame mače į priekį vedė trys vietiniai krepšininkai, surinkę didžiąją dalį komandos taškų: Žygimantas Skučas (21 tšk., 27 naud. bal.), Gytis Radzevičius (19 tšk., 7 atk. kam., 24 naud. bal.) bei Julius Jucikas (15 tšk., 5 atk. kam. puolime).

Alytaus klubui 18 taškų pelnė Adrianas Bowie, 17 - Mindaugas Sušinskas, 15 – tris tritaškius pataikęs Artūras Jomantas (7 atk. kam., 6 rez. perd.). Likę ekipos krepšininkai sukrapštė tik 25 taškus.