2018 05 14

Trileris Pasvalyje – „Pieno žvaigždės“ nukovė „Neptūną“ ir išlygino seriją

Klaipėdos „Neptūnas“ patyrė nokdauną Pasvalyje. „Pieno žvaigždes“ po atkaklios kovos šventė pergalę 92:87 (17:21, 23:27, 28:20, 24:19) ir išlygino LKL ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rezultatą 1:1.
Jahenns-Ley Manigatas
Jahenns-Ley Manigatas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Klaipėdos „Neptūnas“ rungtynes svečiuose pradėjo užtikrintai ir spurtavo 10:1, tačiau savų sirgalių palaikomos „Pieno žvaigždės“ sugebėjo nusikratyti jaudulį ir kėlinio pabaigoje atsiliko tik 17:21.

Po dviejų kėlinių „Neptūnas“ pirmavo 48:40. Tačiau pasvaliečiai po pertraukos sugrįžo daug agresyvesni. Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus – 68:68.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje techninę pražangą už vaidybą užsidirbo vienas iš Pasvalio ekipos lyderių Tomas Lekūnas.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje pasvaliečiai įgijo didžiausią, 8 taškų skirtumą – 76:68. Po J.Manigat reido teisėjai skyrė techninę pražangą „Neptūno“ atsarginių suolui.

Tačiau Klaipėdos klubas susikaupė ir netrukus pavijo varžovus 77:78, o „Pieno žvaigždžių“ kapitonas Steponas Babrauskas patyrė traumą.

Trevono Hugheso ir Viačeslavo Bobrovo duetas vėl truktelėjo į priekį šeimininkus 84:79. Tačiau tada T.Hughesas užsidirbo penktąją pražangą ir baigė savo pasirodymą su 16 taškų.

Klaipėdos klubas priartėjo 87:90 ir turėjo kamuolį, bet jį prarado. „Neptūnas“ dar galėjo išsigelbėti, bet baudos metimų nepataikė Mindaugas Kačinas.

Rezultatyviausias Pasvalio ekipoje buvo 22 taškus surinkęs Jahenns-Ley Manigat.

Klaipėdos klubui 25 taškus surinko Brandonas Fieldsas.

„Neptūnas“ padarė net 21 klaidą. Be to, dėl pražangų limito rungtynių nebaigė net trys klaipėdiečių starto penketo žaidėjai – Simas Galdikas, Edgaras Želionis ir Laimonas Kisielius.

Prieš šias rungtynes Klaipėdos klubas atsisveikino su aukštaūgiu Jameelu McKay, su kuriuo buvo nutraukta sutartis abipusiu susitarimu.

Neptūniečiai pirmąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes, vykusias praėjusį penktadienį Klaipėdoje, laimėjo 10 taškų skirtumu – 91:81.

„Pieno žvaigždės“: J.Manigat 22, T.Hughesas 16, V.Bobrovas 15, T.Lekūnas 12, M.Varnas 10.

„Neptūnas“: B.Fieldsas 25, R.Seibutis 18, V.Šulskis 12.