Publikuota: 2018 kovo 4d. 20:36

Visas rungtynes pirmavęs „Lietkabelis“ nugalėjo „Pieno žvaigždes“

Žygimantas Skučas
Alfredo Pliadžio nuotr. / Žygimantas Skučas

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Panevėžio „Lietkabelis“ (16-8) namuose 95:85 (28:15, 28:26, 20:21, 19:23) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (9-15).

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių į priekį pabėgęs „Lietkabelis“ po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą (28:15).

Antrajame ketvirtyje panevėžiečiai toliau žaidė rezultatyviai, išlaikė turėtą persvarą ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 15-a taškų – 56:41.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek apsilygino, tačiau šeimininkai išsaugojo saugų pranašumą (76:62). Ketvirtajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ bandė vytis savo varžovus, tačiau laiko tam pritrūko – 95:85.

„Lietkabelis“: Žygimantas Skučas 20, Lukas Aukštikalnis 12, Donatas Tarolis ir Žanis Peineris po 11, Lorenzo Williamsas 10.

„Pieno žvaigždės“: Artūras Ausėjis 22, Osvaldas Olisevičius 19, Martynas Varnas ir Nikita Balašovas po 9.

Aktualu

VTEK narys Virginijus Kanapinskas: politikai įtakos nedarė, tik liepė patiems išspręsti

Aktualu

Panevėžį sudrebinęs sprogimas sugriovė šešis garažus, po nuolaužomis rastas vyro kūnas

15min iš Stambulo 24sek

M.Gherardini pareiškimas: Šaras dabar vienintelis pajėgus iškart treniruoti NBA klubą

Aktualu

Orai.lt: grįžta vėsa ir lietus, ims kandžiotis šalnos

Aktualu

„Infotriukšmas“ – nauja Kremliaus propagandos taktika

Aktualu

Neeilinis incidentas Pasvalio žiede: iš vilkiko pabiro dešimtys dėžių su vištomis

Spalio knygų TOP8: ką skaityti atėjus rudeniui

Aktualu

Skambiai išreklamuotas P.Aršausko internetinės parduotuvės projektas – sustabdytas

Šių laikų šnipinėjimas: 4 dalis - WIFI ir pašto serverių pažeidžiamumas

Sportas

Rusiją sukrėtusi byla – rinktinės futbolininkams gresia 7 metai kalėjimo

„Eurolygos diena“: „Žalgirio“ katė maiše – kas šis naujokas? (2/5)

Susižadėjo „Kelyje į žvaigždes“ išgarsėjusi Agnė Petravičienė: „Tai tikrai ne Radžis“

Gyvenimas

Rasai grėsminga liga smogė Filipinuose: nesugebėjusi išlipti iš lovos, dar ilgai kaltino burlentę

Kultūra

MO muziejaus įkūrėjas V.Butkus: su D.Libeskindu susitarėme per 3 sekundes

Aktualu

Dar vienas „aštrus“ pirkinys: vilnietė „Lidl“ mėsoje rado adatą

Kanadiečio Maco DeMarco koncerte Vilniuje – būrys gerbėjų ir nesibaigiantys juokeliai apie „G-tašką“

Su dvyniais Turkijoje atostogavę Zvonkai: „Pirmos naktys buvo bemiegės, o vėliau – pasaka“