2018 03 04

Visas rungtynes pirmavęs „Lietkabelis“ nugalėjo „Pieno žvaigždes“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Panevėžio „Lietkabelis“ (16-8) namuose 95:85 (28:15, 28:26, 20:21, 19:23) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (9-15).
Žygimantas Skučas
Žygimantas Skučas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių į priekį pabėgęs „Lietkabelis“ po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą (28:15).

Antrajame ketvirtyje panevėžiečiai toliau žaidė rezultatyviai, išlaikė turėtą persvarą ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 15-a taškų – 56:41.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek apsilygino, tačiau šeimininkai išsaugojo saugų pranašumą (76:62). Ketvirtajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ bandė vytis savo varžovus, tačiau laiko tam pritrūko – 95:85.

„Lietkabelis“: Žygimantas Skučas 20, Lukas Aukštikalnis 12, Donatas Tarolis ir Žanis Peineris po 11, Lorenzo Williamsas 10.

„Pieno žvaigždės“: Artūras Ausėjis 22, Osvaldas Olisevičius 19, Martynas Varnas ir Nikita Balašovas po 9.