Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 12d. 17:04

Vladimiras Romanovas „Žalgirio“ komandoje rado išdaviką?

Vladimiras Romanovas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Vladimiras Romanovas

Įsibėgėjant Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijai vis skambesni tampa ir Kauno „Žalgirio“ savininko Vladimiro Romanovo pareiškimai. Ketvirtadienį jis išplatino dar vieną viešą pranešimą, kuriame atsakė, kas vyko „Žalgirio“ rūbinėje po pralaimėtų finalo rungtynių Vilniuje.

15min.lt jau rašė, kad pirmadienį, po pralaimėjimo (70:81) „Lietuvos ryto“ komandai, „Žalgirio“ rūbinėje įvyko savininko ir legionierių konfliktas. V.Romanovas susikibo su Marcusu Brownu. Kaltino jį atsainumu, aplaidumu, grasino nebemokėsiąs atlyginimo. Legionierių stojo ginti kitas amerikietis DeJuanas Collinsas, kiti žalgiriečiai suskubo skirti susikibusius krepšininkus ir komandos vadovą.

Į 15min.lt pateiktus klausimus V.Romanovas ketvirtadienį atsakė vienoje jam priklausančioje žiniasklaidos priemonėje.

„Praėjusį sezoną „play-off‘uose“, kai rungtynių santykis buvo 3:3, vienas žaidėjas nežaidė. Tas pats žaidėjas nežaidė ir per šių metų gegužės 9 dieną vykusias rungtynes, nors turėjo visas galimybes gerai žaisti. Ne vien tai. Jis pažeidė principines profesionalios komandos taisykles – atvyko savo automobiliu ir išvyko juo po pralaimėjimo“, – kaunodiena.lt rašė V.Romanovas.

Kilo noras duoti jam į snukį, – rašė V.Romanovas.

„Aš daug kalbėjau su juo ir laukiau jo atsakymo dar dėl praėjusio sezono žaidimo. Bet neatsakė – nesulaukiau. Po to, kai jis šiose rungtynėse elgėsi taip pat, kaip ir praėjusiame sezone, kilo noras duoti jam į snukį. Pakeltu tonu prie visos komandos paklausiau, kas jam trukdė žaisti, kodėl tai kartojasi. Viskas tuo ir baigėsi“, – teigė „Žalgirio“ savininkas.

V.Romanovas pridūrė pratrūkęs „todėl, kad turi informacijos, jog silpnos valios žaidėjus gana smarkiai ir kvailai šantažuoja iškrypėliai.“

„Žalgirio“ savininkui šio sezono LKL finalą viešai vadinant teatru, kuriame viskas surepetuota iki smulkmenų, 15min.lt paklausė V.Romanovo: „Kas viską organizavo?“

„Į antrąjį klausimą atsakysiu taip: prieš išmokstant rašyti, reikia mokytis skaityti. Priminsiu, ką jau buvau pasakęs: „Tam ir sukurti „play-off‘ai“, kur sąžininga komanda galiausiai pralaimės sukčiui. Iš pradžių buvo trys finalo rungtynės, dabar – septynios. Jei reiks, bus ir trylika. Tokia sistema sukurta tam, kad Jono Vainausko „protas“ visada nugalėtų...“ – rašė V.Romanovas.

„Aš šitą mokyklą perėjau, daug metų dirbau futbole su tais žmonėmis, kurie dabar yra federacijoje. Jie visą laiką mane įtikinėjo, kad teisėjams reikia mokėti, federacijai  reikia mokėti  ir t. t. Bet kai buvo prieita prie to, kad norint laimėti prieš varžovų komandą reikia už pralaimėjimą susimokėti priešininkų žaidėjams ir kai į mane kreipėsi patys žaidėjai, sakydami, kad juos šantažuoja, nusprendžiau, kad geriausias būdas – palikti futbolą. Galutinai tai pasitvirtino, kai federacija už transliaciją per „Lietuvos ryto“ žiniasklaidą atsidavė į jos visišką globą“, – tęsė verslininkas.

Laiško pabaigoje „Žalgirio“ savininkas priminė pasaką apie erelį ir varną.

„Kai erelis paklausė varno, kodėl jis gyvena tris šimtus metų, o erelis tik devyniasdešimt, varnas atsakė: „Todėl, kad tu geri kraują, o aš mintu dvėseliena.“ Paklausė erelis varno patarimo – kaptelėjo vieną, antrą kartą ir nusispjovęs pasakė: „Na, ne, varne, aš geriau gyvensiu devyniasdešimt metų, bet sklandysiu aukštai, medžiosiu gyvą žvėrį ir gersiu šviežią kraują, nei tris šimtus metų maitinsiuos dvėseliena.“ Taip ir aš – geriau gyvensiu trumpiau, bet sąžiningai. O iškrypėliams – gero apetito“, – sakė V.Romanovas.

Verta pažymėti, jog už viešą kritiką „Žalgirio“ savininkas trečiadienį buvo nubaustas 2 tūkst. Lt bauda. LKL direktorius Linas Gilys tada teigė, jog už panašius pareiškimus V.Romanovui ateityje grės dar didesnės baudos, tačiau, panašu, jog „Žalgirio“ savininko tai negąsdina.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 24sek