Publikuota: 2019 sausio 7d. 11:34

„Žalgirį“ skandinęs Kyle'as Weaveris – LKL savaitės MVP

Kyle'as Weaveris
Karolis Bakūnas nuotr. / Kyle'as Weaveris

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkas Kyle‘as Weaveris sužaidė geriausias rungtynes per karjerą Lietuvoje, vedė į pergalę prieš Kauno „Žalgirį“ ir tapo naudingiausiu „Betsafe–LKL“ savaitės krepšininku.

K.Weaveris surinko 38 naudingumo balus ir pasiekė antrą geriausią rezultatą lygoje šį sezoną.

Amerikietis daugiausia prisidėjo prie „Neptūno“ pergalės prieš „Žalgirį“ per du pratęsimus 98:93.

Iš viso K.Weaveris žaidė 42 minutes (asmeninis rekordas), pelnė 24 taškus (asmeninis rekordas) ir perėmė net 7 kamuolius (LKL sezono rekordas).

K.Weaveris tapo trečiu „Neptūno“ krepšininku, pripažintu „Betsafe–LKL“ savaitės žaidėju šį sezoną. Per 15 savaičių dukart naudingiausiuoju tapo Jerai Grantas, sykį – Lorenzo Williamsas.

Į simbolinę geriausių savaitės žaidėjų komandą taip pat pateko Jamaras Wilsonas (Panevėžio „Lietkabelis“), Dominykas Domarkas (Alytaus „Dzūkija“), Dominique‘as Suttonas (Vilniaus „Rytas“) ir Brandonas Daviesas (Kauno „Žalgiris“).

Aukštaūgių linija praėjusią savaitę buvo galinga.

B.Daviesas surinko 31 naudingumo balą ir sužaidė geriausias sezono rungtynes.

„Žalgirio“ „centras“ per 26 minutes pelnė 17 taškų (11/17 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Toks pat naudingas – 31 balas – buvo ir „Ryto“ puolėjas D.Suttonas.

Geriausias sezono rungtynes jis sužaidė prieš Utenos „Juventus“ – per 26 minutes pelnė 22 taškus (5/6 tritaškių).

Tarp gynėjų spindėjo J.Wilsonas, tačiau „Lietkabelis“ pralaimėjo.

Amerikietis pelnė 28 taškus (6/7 dvitaškių) per 29 minutes per susitikimą su Prienų „Skycop“.

Geriausias karjeros „Betsafe–LKL“ rungtynes sužaidė D.Domarkas. „Dzūkijos“ gynėjas per 30 minučių į „Šiaulių“ krepšį įmetė 19 taškų (8/10 metimų), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus, bet „Dzūkija“ pralaimėjo.