Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 21d. 18:58

„Žalgirio“ fanai apie konfliktą Vilniuje: „Situacija tribūnai garbės nedaro“

Vilniaus „Rytas“ - Kauno „Žalgris“
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr. / Vilniaus „Rytas“ – Kauno „Žalgiris“

Po didžiulio ažiotažo sukėlusių fanų muštynių per sekmadienį vykusias Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ rungtynes viešą laišką išplatino LKL čempionus palaikančios aktyviausios sirgalių grupės „Green White Boys“ nariai.

Priminsime, jog trečiojo kėlinio pradžioje tamsiomis striukėmis ir žaliais džemperiais apsirengusi eilė „Žalgirio“ aistruolių įtartinai pražygiavo palei šoninę liniją iki gerai žinomo „Ryto“ aistruolių sektoriaus.

Šis buvo apjuostas „STOP“ juosta, kadangi „B tribūnos“ atstovai surengė protesto akciją ir boikotavo „Žalgirio“ ir „Ryto“ susirėmimą dėl, jų nuomone, neatitinkamos policijos ir LKL reakcijos į jų komandos palaikymo politiką.

Žaliai baltų aistruolių grupė surengė provokaciją. Apie 15–20 žalgirinių perlipo „STOP“ juostą, išsirikiavo ir užėmę varžovų tribūnos pozicijas fotografavosi.

Nepatenkinti keli „Ryto“ gerbėjai pribėgo prie kauniečių ir vijo juos iš tribūnos.

Šalia aikštės kampo įvyko susistumdymas, kuriame į darbą buvo paleisti kumščiai.

„Po ilgosios pertraukos įvyksta jau plačiai apkalbėtas konfliktas šalia aikštelės. Grupelė kauniečių nusprendė pasifotografuoti tuščioje B tribūnoje. Ar tai buvo mūsų tribūnos nariai? Taip. Ar šis veiksmas buvo GWB aktyvo sprendimas? Ne. Ar visa bendra situacija daro garbę tribūnai? Taip pat ne. Gaila, kad neapgalvoti selfiukai nustumia į antrą planą geruosius vakar dienos įvykius. Taip pat, labai keista matyti, jog žiniasklaidoje visur esame įvardijami kaip tiesiog „Žalgirio fanai“. Mes nesame tiesiog „Žalgirio fanai“. Mes esame GWB – Green White Boys. Be GWB, tokio palaikymo, koks buvo vakar, tikrai nebūtų ir tiesiog „Žalgirio fanai“ to nebūtų padarę“, – savo poziciją apie konfliktą socialinio tinklo paskyroje dėsto „Green White Boys“.

Komentarai: 11

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

04:15
01:33
04:26

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 24sek