Tiesiogiai

Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

2014 10 26

„Žalgiris“ LKL čempionate nepasigailėjo „Šiaulių“ – įveikė 31 taško skirtumu

Kauno „Žalgirio“ klubas Lietuvos krepšinio lygos čempionate sekmadienį iškovojo septintąją pergalę ir tapo vienu iš pirmenybių lyderiu. Dabar „Žalgiris“, Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Klaipėdos „Neptūnas“ savo sąskaitoje turi po 7 pergales ir 1 pralaimėjimą. Žalgiriečiai šiandien išvykoje privertė pasiduoti „Šiaulių“ ekipą 89:58 (25:10, 26:21, 15:17, 23:10).
Šiaulių „Šiauliai“ ir Kauno „Žalgirio“ kova LKL čempionate
Šiaulių „Šiaulių“ ir Kauno „Žalgirio“ kova LKL čempionate / Alvydo Januševičiaus nuotr.

Intriga rungtynėse Šiauliuose baigėsi vos tik prasidėjus akistatai – kauniečiai labai greitai pabėgo nuo šeimininkų 15:8, 20:10 ir per likusius kėlinius tik didino atotrūkį. Nors šiauliečiai dar trečiame ketvirtyje bandė sumažinti didelį skirtumą, ketvirtame jis tik padidėjo.

Šiame mače didžiausių ovacijų „Šiaulių“ arenoje sulaukė žalgiriečio Jameso Andersono taiklus metimas paskutinėmis antrojo kėlinio sekundėmis iš savo aikštės pusės.

„Žalgiris“: A.Milaknis 17, A.Gudaitis 16 (11 atk. kam.), J.Andersonas 12, P.Jankūnas 11, D.Songaila 10, V.Lipkevičius 6, L.Lekavičius (7 rez. perd.) ir R.Javtokas – po 5, T.Dimša 3 E.Ulanovas ir V.Kariniauskas (4 rez. perd.) – po 2, D.Tarolis taškų nepelnė.

„Šiauliai“: J.Lee 20 (5 rez. perd.), J.Jucikas ir R.Giedraitis – po 10, V.Šulskis 6, R.Alijevas 4, M.Linkevičius 3, R.Olanderis ir M.Kumpys – po 2, G.Leonavičius 1.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):

1. Klaipėdos „Neptūnas“ 8 7 1 738:587

2. Kauno „Žalgiris“ 8 7 1 677:545

3. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 8 7 1 695:564

4. Utenos „Juventus“ 8 5 3 591:593

5. „Prienai“ 8 4 4 635:655

6. Alytaus „Dzūkija“ 9 4 5 727:691

7. „Šiauliai“ 9 4 5 784:813

8. Panevėžio „Lietkabelis“ 7 3 4 556:557