-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2014 11 17

„Žalgiris“ LKL čempionate „Prienus“ nušlavė 29 taškų skirtumu

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pasimokė iš buvusio Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mačo su Panevėžio „Lietkabelio“ klubu – neįvertinti ir tikėtis lengvų rungtynių nevalia. Pirmadienį žalgiriečiai sužaidė čempioniškas rungtynes – jie LKL pirmenybėse iškovojo lengvą dešimtąją pergalę, 87:58 (27:13, 16:12, 31:12, 13:21) nepasigailėję „Prienų“ (4/8) komandos.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Šios dienos rungtynes „Žalgiris“ pradėjo spurtu 11:0, o pirmuosius taškus „Prienų“ komanda įmetė tik prabėgus keturioms pirmojo kėlinio minutėms. Prieniškiai net nebandė rodyti nagus – per dvikovą taip ir nerado priešnuodžių greitam „Žalgirio“ žaidimui.

Antrojo kėlinio pradžioje po Edgaro Ulanovo tritaškio kauniečiai pirmavo 34:13 ir tik didino persvarą.

Trečiojo kėlinio viduryje „Žalgiris“ buvo susikrovęs 31 taško persvarą – 64:33, tačiau leido svečiams bent sumažinti prarają.

„Žalgiris“: A.Gudaitis 12 (5/8 dvit., 8 atk. kam.), D.Songaila (5/7 dvit.), P.Jankūnas (4/5 dvit.) ir A.Milaknis (3/4 trit.) po 11, L.Lekavičius 9, V.Lipkevičius, J.Andersonas ir E.Ulanovas po 8.

„Prienai“: O.Varanauskas 16 (7/11 dvit.), A.Labuckas 15 (2/7 trit., 6 atk. kam.), D.Milka 9 (3/8 dvit., 5 atk. kam.), P.Vaitiekūnas 6.

Po šio susitikimo į antrąją vietą smuktelėjo vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ (10/2), o trečiojoje pozicijoje liko praėjusio sezono bronzos medalininkas Vilniaus „Lietuvos rytas“ (9/2).

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):

1. Kauno „Žalgiris“ 11 10 1 941:734