2018 05 05

„Žalgiris“ vos neprisižaidė Pasvalyje – LKL reguliarusis sezonas laimėtas

Kauno „Žalgiris“ šeštadienį Pasvalyje 85:76 (21:21, 20:12, 23:19, 21:24) nugalėjo „Pieno žvaigždes“ ir užsitikrino pirmąją vietą LKL reguliariajame sezone. Be trijų svarbių žaidėjų besivertęs Kauno klubas dėl pergalės turėjo rimtai pakovoti.
Brandonas Daviesas
Brandonas Daviesas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 21:21, tačiau prieš didžiąją pertrauką „Žalgiris“ pirmavo 41:33.

Trečiajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ buvo priartėjusios 44:49, bet „Žalgiris“ vėl atitrūko.

Osvaldas Olisevičius likus žaisti dvi minutes, sumažino skirtumą 74:77, tačiau svarbiausiu metu „Žalgirį“ ištraukė Axelio Toupane'o ir Brandono Davieso metimai.

Rezultatyviausias Kauno ekipoje buvo 18 taškų surinkęs Brandonas Daviesas.

Pasvalio klubui 24 taškus pelnė Osvaldas Olisevičius.

LKL debiutavo ir pirmuosius taškus pelnė 17-metis Rokas Jokubaitis, kuris prisijungė prie pagrindinės „Žalgirio“ komandos. Dar spalio mėnesį jaunasis talentas debiutavo antroje pagal pajėgumą NKL lygoje.

Šiose rungtynėse „Žalgiriui“ nepadėjo traumą patyręs Edgaras Ulanovas, bet žalgirietis tikrai visiškai atsigaus iki Eurolygos finalo ketverto.

Š.Jasikevičius taip pat leido pailsėti Pauliui Jankūnui ir Vasilije Micičiui.

30 pergalę iškovojęs Kauno „Žalgiris“ užsitikrino pirmąją vietą LKL reguliariajame sezone ir ketvirtfinalyje susitiks su Kėdainių „Nevėžiu“.

Pasvalio klubas reguliariajame sezone užėmė šeštąją vietą ir ketvirtfinalyje susikaus su Klaipėdos „Neptūnu“.

Kauno „Žalgiris“ likusias reguliariojo sezono rungtynes sužais su Utenos „Juventus“ (gegužės 7 d.) ir Prienų-Birštono „Vytauto“ (gegužės 9 d.) klubais.

Eurolygos pusfinalis Kauno klubo laukia gegužės 18 dieną.

„Pieno žvaigždės“: O.Olisevičius 24, J.Manigat 14, V.Bobrovas 12.

„Žalgiris“: B.Daviesas 18, A.White'as 11, P.Valinskas 10.