2019 12 14

11-ąjį dvigubą dublį iš eilės surinkęs D.Sabonis svariai prisidėjo prie „Pacers“ pergalės

Domantas Sabonis ir toliau kolekcionuoja dvigubus dublius, o jo atstovaujama „Indiana Pacers“ (17-9) renkasi pergales. Šįsyk lietuvio ekipa išvykoje 110:100 (29:22, 34:26, 23:35, 24:17) nugalėjo „Atlanta Hawks“ (6-20).

D.Sabonis prie pergalės per 32 minutes pridėjo 12 taškų (6/11 dvit.), 14 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį bei 2 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, lietuvis net šešis sykius suklydo ir keturiskart prasižengė.

11-ajam „Pacers“ numeriui tai buvo jau 11-asis dvigubas dublis iš eilės. Iš viso dviženklius rodiklius lietuvis šį sezoną rinko jau 21 iš 24 rungtynių.

„Pacers“ po dviejų kėlinių užtikrintai pirmavo (63:48), o po ilgosios pertraukos turėjo ir 18 taškų pranašumą, tačiau „vanagai“ atsitiesė.

Galingai trečią ketvirtį sužaidę šeimininkai laimėjo jį 35:23 ir prieš paskutines 12 minučių atsiliko tik 83:86.

Vis dėlto „Pacers“ varžovų į priekį taip ir nepraleido. Atkarpa 11:4 kėlinį pradėję svečiai susigrąžino dviženklį pranašumą (97:87), o „Hawks“ arčiau nei 5 taškai taip ir nebepriartėjo.

„Hawks“: Trae Youngas 23 (9/30 metimai, 7 atk. kam., 8 rez. perd.), DeAndre Hunteris 21, Jabari Parkeris 20 (8/10 dvit.), Alexas Lenas 11 (13 atk. kam.).

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 19 (6/13 dvit., 8 atk. kam., 12 rez. perd.), T.J.Warrenas 18, Dougas McDermottas 16 (3/3 trit.), T.J.McConnellas 13, Domantas Sabonis 12 (14 atk. kam.).