2015 10 08

216 cm ūgio latvio debiutas „Knicks“ šventovėje: tritaškiai ir galingas blokas

NBA apžvalgininkai dviprasmiškai įvertino Kristapo Porzingio debiutą „Madison Square Garden“ arenoje. Pirmosiose NBA ikisezoninėse rungtynėse „New York Knicks“ 100:81 (24:25, 36:19, 22:20, 18:17) pranoko „Bauru“ ekipą iš Brazilijos, o 20 metų 216 cm ūgio latvis Kristapas Porzingis pelnė 7 taškus.
Kristapas Porzingis
Kristapas Porzingis / „Scanpix“/AP nuotr.

Aukštaūgis per 21 minutę pataikė 2 tritaškius iš 3, prametė visus tris dvitaškius, atkovojo 2 kamuolius, blokavo metimą, suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

Bet „New York Post” neliko labai sužavėti.

„Įspūdis – dvejopas. „Knicks“ žaidė net ne prieš NBA komandą, o latvis porą kartą kamuolį siuntė nežinia kur, atkovojo vos keletą kamuolių, buvo apstumdytas varžovų baudos aikštelėje“, – rašė Niujorko žiniasklaida.​

K.Porzingis prieš susitikimą sulaukė ne mažesnių ovacijų nei NBA žvaigždė Carmelo Anthony. Bet savo debiutą latvis vertino neigiamai.

„Galėjau tikrai geriau, – tikino K.Porzingis. – Iš savęs tikiuosi daugiau, todėl tikiuosi, kad pavyks pasirodyti kitą kartą“.

Savo taškų sąskaitą aukštaūgis atidarė antrojo kėlinio pabaigoje, o antrąjį tritašį pridūrė trečiajame. Beje, prieš pertrauką K.Porzingis išrašė puikų bloką brazilui Alexui Garcia.

Daug komplimentų sulaukė 17 taškų per 20 minučių surinkęs Carmelo Anthony (8/10 dvit.). Kyle'as O'Quinnas ir Kevinas Seraphinas pridėjo po 14.

Brazilams Robertas Day ir Rafaelis Hattsheimeiris pelnė atitinkamai 19 ir 18 taškų.

NBA draugiškų rungtynių rezultatai (spalio 8 d.)

• „Cleveland Cavaliers“ – „Atlanta Hawks“ 96:98
  • „Miami Heat” – „Orlando Magic” 97:100
  • „New York Knicks” – „Bauru” 100:81
  • „Minnesota Timberwolves” – „Oklahoma City Thunder” 99:122
  • „Houston Rockets” – „Dallas Mavericks” 109:82
  • „Phoenix Suns” – „Sacramento Kings” 102:98