2018 04 29

76 taškus per du kėlinius pelniusi „Warriors“ užtikrintai pradėjo NBA Vakarų pusfinalį

Stephenas Curry vis dar negali žaisti, tačiau „Golden State Warriors“ ir be jo užtikrintai pradėjo NBA Vakarų konferencijos pusfinalį. Jay-Z, Beyonce ir savų žiūrovų akivaizdoje „Warriors“ jau per du kėlinius į „New Orleans Pelicans“ krepšį sumetė 76 taškus, o rungtynes laimėjo 123:101 (35:34, 41:21, 27:19, 20:27).
„Warriors“ – „Pelicans“
„Warriors“ – „Pelicans“ / „Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių „Warriors“ pirmauja 1-0.

S.Curry dėl kelio traumos nežaidžia nuo kovo 23-iosios, tačiau „Warriors“ strategas Steve'as Kerras užsiminė, kad antrose serijos rungtynėse S.Curry greičiausiai jau žais.

„Warriors“ šiame mače pagerino du klubo rekordus NBA atkrintamosiose – taškų, pelnytų per kėlinį ir per pirmąją rungtynių pusę.

1994 m. mače su „Suns“ iki pertraukos buvo pelnę 73 taškus, šįkart – 76. O 41 taškas, pelnytas į „Pelicans“ krepšį per antrąjį kėlinį, tašku pagerino klubo rezultatą, užfiksuotą 2007 m. mače su „Jazz“ (40).

Būtent galingai sužaistas antrasis kėlinys (41:21) nulėmė „Warriors“ sėkmę pirmajame mače.

„Warriors“: Klay'us Thompsonas 27, Kevinas Durantas 26 (13 atk. kam.), Draymondas Greenas 16, Andre Iguodala 12.

„Pelicans“: Anthony Davisas 21 (10 atk. kam.), Etwaunas Moore'as 15, Jordanas Crawfordas 14, Jrue Holiday 11.