2021 03 29

A.Gordonas Denveryje „atsidarė“ galingais dėjimais, „Nuggets“ sutriuškino varžovus

Prieš pat mainų termino pabaigą ketvirtadienį iš „Orlando Magic“ į „Denver Nuggets“ klubą persikėlęs Aaronas Gordonas debiutavo naujoje savo komandoje. Kaip ir derėtų, vienas geriausių dėjikų į krepšį naujoje ekipoje neužtruko, kol galingai įkrovė iš viršaus.
Aaronas Gordonas
Aaronas Gordonas / „Scanpix“ nuotr.

A.Gordono atstovaujama Denverio ekipa (28-18) namuose įtikinamai 126:102 (31:35, 34:20, 32:24, 29:23) sudorojo „Atlanta Hawks“ (28-28).

Pirmą kartą „Nuggets“ marškinėlius vilkėjęs A.Gordonas žaidė starto penkete ir per 21 minutę pelnė 13 taškų (5/5 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Pirmuosius savo taškus 25-erių puolėjas pelnė metimu iš vidutinio nuotolio, o jau po kelių akimirkų sulaukė perdavimo iš Nikolos Jokičiaus ir sugrūdo kamuolį į krepšį.

Trečiajame kėlinyje jis pasižymėjo ir dar vienu triuškinančiu dėjimu.

Įdomu tai, kad A.Gordonas Denveryje rungtyniauja 50-uoju numeriu paženklintais marškinėliais.

Būtent šį skaičių puolėjas pasirinko dėl savo pasirodymų NBA dėjimų konkursuose, kuriuose jis sulaukė daugiausiai aukščiausių 50 balų įvertinimų, tačiau nė sykio per tris bandymus taip ir neiškovojo nugalėtojo taurės.

Pirmosiose rungtynėse su A.Gordonu „Nuggets“ lemiamą persvarą susikrovė antrajame kėlinyje, kuriame spurtavo ir pabėgo 65:55.

Po ilgosios pertraukos „Nuggets“ užtruko vos tris minutes, kad nurūktų 20 taškų skirtumu (77:57), o „vanagai“ rimtesnės paraiškos į pergalę taip ir nebepateikė.

Denverio klubas Vakarų konferencijoje yra penktas ir bando vytis abu lyderius LeBroną Jamesą ir Anthony Davisą dėl traumų praradusius „Los Angeles Lakers“, kurie praėjusią naktį išvargo pergalę prieš „Orlando Magic“ (96:93). NBA čempionų sąskaitoje dabar – 30 pergalių ir 17 pralaimėjimų.

„Nuggets“: JaMychalas Greenas 20 (7 atk. kam.), Jamalas Murray 17, Nikola Jokičius 16 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Michaelas Porteris 15 (10 atk. kam.), Aaronas Gordonas 13, Willas Bartonas 12.

„Hawks“: Trae Youngas 21 (7 rez. perd.), Danilo Gallinari 14, Johnas Collinsas 11, Clintas Capela 10 (8 atk. kam.).