-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2018 01 10

Aistringame mače J.Valančiūnas į muštynes neįsivėlė, „Raptors“ dramatiškai pralaimėjo

Buvo karšta. Emocijų ir aistrų kupiname NBA trileryje Jonas Valančiūnas ir „Toronto Raptors“ (29-11) neišgyveno pralaimėję akistatą namuose „Miami Heat“ (23-17) ekipai 89:90 (21:22, 20:29, 23:21, 25:18).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis savo minutes išnaudojo produktyviai, bet komandos neišgelbėjo.

JV ant parketo praleido 21 minutę, per kurią pelnė 8 taškus (4/8 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 2 metimus ir kartą prasižengė.

Floridos ekipa į Torontą atvyko būdama puikios sportinės formos ir iškovojo jau penktąją pergalę iš eilės.

Tiesa, ši serija galėjo ir nutrūkti, jeigu ne Wayne’as Ellingtonas. Būtent jis paskutinės atakos metus prasiveržė prie krepšio ir pelnė pergalingus taškus, nors iki lemiamo epizodo po didžiosios pertraukos buvo prametęs visus savo metimus.

„Raptors“ ekipai buvo likę vos 0,3 sek., kurios stebuklu nevirto.

Reikėtų pažymėti, kad šeimininkams šiame mače negalėjo padėti vienas ekipos lyderių Kyle'as Lowry. Maža to, trečiajame kėlinyje buvo išvarytas ir Serge'as Ibaka.

Ispanijos rinktinės narys apsikumščiavo su Jamesu Johnsonu ir abu daugiau nerungtyniavo.

Aistrų netrūko ir rungtynėms pasibaigus – tuomet santykius ėmė aiškintis Goranas Dragičius ir DeMaras DeRozanas.

Visgi rungtynių galutinio rezultato tai nepakeitė – Kanados ekipa savoje aikštėje šį sezoną pralaimėjo tik antrą kartą.

Prieš tai savo tvirtovėje „Raptors“ buvo laimėję 12 mačų iš eilės ir turėjo geriausią rezultatą visoje lygoje.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 25 (6 rez. perd.), Delonas Wrightas 13, Serge’as Ibaka 11.

„Heat“: Goranas Dragičius 24 (12 atk. kam.), Bamas Adebayo 16 (15 atk. kam.), Wayne’as Ellingtonas 15, Hassanas Whiteside’as 13 (15 atk. kam.).