2019 08 04

Arti 2 mln. JAV dolerių prizo buvusi T.Walkupo ir A.White'o komanda krito pusfinalyje

Vos du žingsniai – tiek iki labai solidaus 2 milijonų JAV dolerių prizo trūko Aarono White'o ir Thomaso Walkupo atstovaujamai „Team Hines“ komandai TBT „The Basketball Tournament“ turnyre. Deja, tačiau teisės grumtis finale Eurolygos žaidėjų pagrindu sudarytas kolektyvas neišsikovojo.
Thomas Walkupas ir Marius Valinskas
Thomas Walkupas ir Marius Valinskas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Dramatiškame pusfinalio mače „Team Hines“ komanda tik paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis 62:68 (24:24, 17:15, 14:16, 7:13) kapituliavo prieš „Golden Eagles“ klubą.

Koją Maskvos CSKA vidurio puolėjo Kyle'o Hineso sudarytai komandai pakišo tragiškai puolime sužaistas ketvirtasis kėlinys, per kurį buvo sukrapštyti vos septyni taškai.

Iki susitikimo pabaigos likus 6 minutėms po T.Walkupo dvitaškio „Team Hines“ dar pirmavo 58:55, tačiau nuo tos akimirkos visiškai sustingo puolime ir atkarpą pralaimėjo 4:13.

23 minutes ant parketo praleidęs Kauno „Žalgirio“ gynėjas sužaidė universaliai – pelnė 6 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Į Milaną iš Kauno persikėlęs A.White'as žaidė vos keturias minutes, per kurias suspėjo pelnyti du taškus.

„Team Hines“: K.Hinesas 12, M.Lojeski 11, M.Jamesas 9 (3/12 met.).

„Golden Eagles“: E.Cookas 21 (10 atk. kam.), M.Ackeris 12, D.Buycksas 10, J.Wilsonas 8 (13 atk. kam.).

„Golden Eagles“ dėl 2 mln. JAV dolerių antradienį kausis su „Carmen's Crew“ kolektyvu.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius