2019 05 17

Čempioniškas charakteris: sugrįžusi „Warriors“ pergalę šventė po lemiamo bloko

Nors neturi dviejų svarbių savo krepšininkų, „Golden State Warriors“ krepšininkai toliau sėkmingai žygiuoja link NBA finalo. Čempionai antrosiose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse 114:111 (29:31, 21:34, 39:24, 25:22) palaužė „Portland Trail Blazers“.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių „Warriors“ pirmauja 2-0.

NBA čempionai vis dar verčiasi be Kevino Duranto. ir Demarcuso Cousinso. Tiesa, pastarasis į aikštę šį sezoną grįžti neturėtų.

K.Durantas, kaip pranešama, tikrai praleis dar bent dvejas šios serijos rungtynes.

Stephenas Curry buvo rezultatyviausias „Warriors“ gretose. Jis, nors prametė 10 tritaškių iš 14, pelnė 37 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Per didžiąją pertrauką „Warriors“ atsiliko 15 taškų skirtumu, tačiau antroji pusė priklausė aikštės šeimininkams.

Ketvirtojo kėlinio pabaiga klostėsi dramatiškai. CJ McCollumas, likus žaisti 32 sekundes, nepataikė į krepšį, o jam taškais atsakė Draymondas Greenas. Portlando krepšininkai turėjo 12,3 sekundės ir šansą išplėšti pratęsimą.

Andre Iguodala sugebėjo blokuoti Damiano Lillardo metimą iš trijų taškų zonos.

Trečiosios serijos iki keturių pergalių rungtynės vyks šeštadienį Portlande.

„Warriors“: S.Curry 37, K.Thompsonas 24, D.Greenas 16 (10 atk. kam.), K.Looney 14.

„Blazers“: D.Lillardas 23 (10 rez. perd.), C.McCollumas 22, S.Curry 16, M.Harklessas ir R.Hoodas po 12.