2017 04 27

Charakteris: „Celtics“ laimėjo trečią kartą iš eilės

Dviem pralaimėjimais NBA atkrintamąsias varžybas pradėję „Boston Celtics“ krepšininkai surado jėgų pakilti ir trečią kartą iš eilės namuose 108:97 (23:20, 29:30, 27:31, 29:16) įveikė „Chicago Bulls“ bei Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje perėmė iniciatyvą.
Isaiah Thomasas
Isaiah Thomasas / „Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių jie dabar pirmauja 3:2.

Šioje ekipų akistatoje tai buvo pirmasis kartas, kai pergalę iškovojo namuose žaidusi komanda. Prieš tai visas keturias dvikovas laimėjo svečiai.

„Buliai“ negailestingai sužeisti buvo ketvirto kėlinio pabaigoje, kai košės prisivirė technines pražangas gavę Dwyane‘as Wade‘as ir Robinas Lopezas.

Po jų „Celtics“ galingai spurtavo 20:5 ir atgal jau nebesidairė.

Kur kas atkakliau mačas klostėsi iki didžiosios pertraukos, kai pirmaujanti komanda keitėsi 18 kartų, o dar 13 sykių švieslentė rodė lygų rezultatą.

Čikagos ekipos neišgelbėjo net geriausias kol kas šiemet D.Wade‘o pasirodymas atkrintamosiose. Jis įmetė 26 taškus, atkovojo 11 kamuolių bei atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus.

Šeštasis, ir galbūt paskutinis, serijos mačas penktadienį vyks Čikagoje.

„Celtics“: Isaiah Thomasas ir Avery Bradley po 24, Alas Horfordas 21 (9 rez. perd.), Kelly Olynykas 14.

„Bulls“: Dwyane‘as Wade‘as 26 (11 atk. kam.), Jimmy Butleris ir Robinas Lopezas po 14, Isaiah Canaanas 13.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius