2019 04 19

D.Motiejūnas spėjo pasižymėti, o „Spurs“ vėl palaužė „Nuggets“ ekipą

Donatas Motiejūnas ant parketo vėl pasirodė tik kelioms minutėms, tačiau su „San Antonio Spurs“ komanda šventė pergalę 118:108 (31:22, 30:36, 27:26, 30:24) trečiose atkrintamųjų serijos rungtynėse.
„San Antonio Spurs“
„San Antonio Spurs“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių „Spurs“ pirmauja 2-1.

D-Mo iš viso žaidė 4 minutes pačioje rungtynių pabaigoje. Per šį laiką lietuvis spėjo pelnyti 2 taškus (1/1 dvit.) ir atkovoti kamuolį.

Tiesa, D.Motiejūnui būnant aikštėje, tą 4 minučių atkarpą „Nuggets“ laimėjo 10-ties taškų persvara.

Karjeros rungtynes sužaidė Derrickas White'as, kuris pelnė net 36 taškus. Jis nuo pat mačo pradžios atakavo varžovų gynėją Jamalą Murray'ų. Tą patį, kuris prieš kelias dienas nulėmė „Nuggets“ pergalę, pelnydamas 21 tašką ketvirtajame kėlinyje.

Taip pat D.White'as atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 3 kamuolius.

Jau per pirmus du kėlinius D.White'as buvo pelnęs 26 taškus ir pakartojęs savo karjeros rekordą.

Antroje mačo dalyje estafetę iš komandos draugo perėmė DeMaras DeRozanas, kuris 21 iš 25 savo taškų pelnė būtent po pertraukos.

Antrasis Denverio komandos penketas kaip reikiant dominavo, kai atsilikimą 22:31 pavertė persvara 38:31 antrojo kėlinio pradžioje.

Tačiau jau antrojo kėlinio pabaigoje „Spurs“ surengė spurtą 21:8.

Greggas Popovichius po rungtynių kalbėjo: „Kokia jų psichologinė būklė? Aš jiems šiandien tikrai nedaviau jokių psichologinių testų ar kažko. Tai jų darbas eiti į aikštę ir žaisti, tą patį daro ir „Nuggets“. Jie bando laimėti. Tai konkurencingas sportas, tokios ir mintys. Nėra taip sunku įsivaizduoti.“

„Spurs“: D.White'as 36, D.DeRozanas 25, L.Aldridge'as 18 (11 atk. kam.), R.Gay'us 11 (10 atk. kam.).

„Nuggets“: N.Jokičius 22 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), M.Beasley 20 (9 atk. kam.), P.Millsapas 14, G.Harrisas ir T.Craigas po 12.

Kitose rungtynėse „Philadelphia 76ers“ 131:115 nugalėjo „Brooklyn Nets“.

Serijoje Filadelfijos komanda pirmauja 2-1.

Benas Simmonsas buvo rezultatyviausias su 31 tašku ir 9 rezultatyviais perdavimais, 29 taškus pridėjo ir 16 kamuolių atkovojo Tobias Harrisas.

Pralaimėjusiems po 26 taškus surinko D'Angelo Russellas ir Carisas LeVertas.