2019 10 16

D.Sabonis mikliai rinko dublį, bet „Pacers“ patyrė pirmą nesėkmę

Domantas Sabonis sukosi aikštėje kaip vijurkas ir labai greitai surinko dvigubą dublį, tačiau „Indiana Pacers“ NBA priešsezoninėse rungtynėse 111:119 (20:27, 28:24, 37:32, 26:36) nusileido „Minnesota Timberwolves“ ekipai.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Parengiamuoju laikotarpiu tai buvo pirmoji Indianapolio ekipos nesėkmė.

Minesotos ekipa laimėjo du mačus ir du kartus patyrė pralaimėjimą.

Kaip jau įprasta, D.Sabonis pradėjo dvikovą starto penkete, bet žaidė tik iki didžiosios pertraukos.

Ant parketo lietuvis praleido 17 minučių, per kurias pelnė 11 taškų (2/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

Pagaliau Domantas pataikė ir pirmą tritaškį, prieš tai trijose prieišsezoninėse rungtynėse jis paleido pro šalį šešis tolimus metimus.

Šiame mače „Pacers“ gretose pagaliau debiutavo aštuonioliktu numeriu NBA naujokų biržoje pasirinktas gruzinas Giga Bitadzė. Jis per 24 minutes įmetė 14 taškų.

„Pacers“: Dougas McDermottas ir Goga Bitadzė po 14, Domantas Sabonis ir Edmondas Sumneris po 11, T.J.McConnellis po 10.

„Timberwolves“: Karlas Anthony Townsas 33 (10 atk. kam.), Jarrettas Culveris 15, Andrew Wigginsas 11, Robertas Covingtonas (19 atk. kam.) ir Jake’as Laymanas po 10.