2018 01 13

D.Sabonis susuko galvą L.Jamesui, „Pacers“ išsikapstė iš bedugnės

Domantas Sabonis po krepšiu jautėsi kaip namuose, o neįtikėtinai atsigavęs „Indiana Pacers“ (22-20) klubas namuose 97:95 (12:34, 32:24, 32:16, 21:21) nugalėjo „Cleveland Cavaliers“ (26-16) ekipą.
Kevinas Love'as ir Domantas Sabonis
Kevinas Love'as ir Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Indianapolio vyrukai rungtynes su Rytų konferencijos galiūnais pradėjo lyg primigę. Pirmoje mačo pusėje „Cavaliers“ jau turėjo 22 taškų persvarą.

Tačiau žingsnis po žingsnio „Pacers“ deficitas tirpo. 6:26 – toks rezultatas degė dar pirmajame kėlinyje. Trečiojo kėlinio viduryje Indianapolio klubo deficitas vis dar buvo dviženklis (60:72).

Iki mačo pabaigos likus 2:10 min., Victoro Oladipo tritaškis pagaliau išvedė „Pacers“ į priekį, o lemiamas LeBrono Jameso tritaškis skriejo pro šalį.

Po svečių krepšiu kuo puikiausiai jautėsi D.Sabonis. Jis iš viso nusiėmė net 15 kamuolių.

Žiūrovams ilgam įstrigo žaibiškas lietuvio apsisukimas po krepšiu trečiajame kėlinyje, kai jis akimirksniu už nugaros paliko patį L.Jamesą.

Iš viso startiniame penkete rungtynes pradėjęs D.Sabonis per 28 minutes pelnė 12 taškų (4/11 dvit., 4/4 baud. met.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Rezultatyviausias „Pacers“ gretose buvo 22 taškus surinkęs Darrenas Collisonas, 19 pridėjo V.Oladipo.

„Cavaliers“ gretose 27 taškus pelnė, 11 rezultatyvių perdavimų atliko ir 8 kamuolius nusiėmė L.Jamesas, 21 tašką ir 10 kamuolių surinko Kevinas Love'as.

Tiesa, Klivlando ekipa vertėsi be keturių gynėjų: Isaiah Thomaso, Dwayne'o Wade'o (jiems suteikta poilsio), Derricko Rose'o ir Imano Shumperto.

„Pacers“: D.Collisonas 22, V.Oladipo 19, L.Stephensonas 16 (11 atk. kam.), D.Sabonis (15 atk. kam.) ir T.Youngas (7 atk .kam.) po 12.

„Cavaliers“: L.Jamesas 27 (8 atk. kam., 11 rez. perd.), K.Love'as 21 (10 atk. kam.), J.Greenas 13.