2021 03 01

Dar vieną „Bucks“ pergalę nuspalvino stulbinantis Giannio blokas

„Milwaukee Bucks“ (21-13) krepšininkai iškovojo jau penktąją pergalę iš eilės – šį kartą „elniai“ namuose 105:100 (27:23, 26:25, 24:33, 28:19) nugalėjo vienus Vakarų konferencijos lyderių „Los Angeles Clippers“ (24-14) žaidėjus.
Giannis Antetokounmpo įspūdingai blokavo Ivicą Zubacą
Giannis Antetokounmpo įspūdingai blokavo Ivicą Zubacą / „Scanpix“ nuotr.

Rungtynėse netrūko ir įspūdingų epizodų, kuriuos pademonstravo abejų komandų žaidėjai.

„Bucks“ žvaigždė Giannis Antetokounmpo ketvirtajame kėlinyje atliko vieną įspūdingiausių sezono blokų, kai nepabūgo smarkiai užsimojusio Ivicos Zubaco bandymo dėti į krepšį ir „nupūtė“ varžovo mėginimą.

Graikas atliko ir svarbiausią rungtynių veiksmą puolime, kai likus 10,3 sek. prasiveržė į baudos aikštelę ir triuškinančiu dėjimu padidino „Bucks“ persvarą iki 103:100.

Kitoje atakoje „Clippers“ dar turėjo šansą išlyginti rezultatą, bet Kawhi Leonardo metimas iš toli tikslo nepasiekė ir šeimininkai, sumetę baudų metimus, triumfavo.

Galingu dėjimu šiose rungtynėse sirgalius nudžiugino ir K.Leonardas, trečiajame kėlinyje sugrūdęs kamuolį į krepšį po verpstės.

Dar vienas įspūdingas rungtynes sužaidęs G.Antetokounmpo pratęsė nuostabią savo seriją. Graikas per 40 minučių pelnė 36 taškus (13/20 dvit., 2/7 trit., 4/6 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 4 varžovų metimus.

Giannos ketveriose rungtynėse iš eilės pelnė bent po 36 taškus ir tapo tik antruoju „Bucks“ krepšininku, kuriam pavyko bent keturiuose mačuose paeiliui pelnyti bent po 35 taškus.

Prieš tai penkis kartus iš eilės pralaimėję, o dabar tiek pat kartų paeiliui laimėję „Bucks“ Rytų konferencijoje vejasi lyderius. Nuo „Philadelphia 76ers“ (22-12) ir „Brooklyn Nets“ (22-13) klubų Milvokio krepšininkus skiria tik viena pergalė.

„Clippers“ Vakaruose nukrito į trečiąją vietą, aukštyn praleisdami „Los Angeles Lakers“.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 36 (13/20 dvit., 14 atk. kam., 4 blk.), Khrisas Middletonas 19 (8 rez. perd.), Donte DiVincenzo 11 (7 atk. kam.), Brookas Lopezas 10.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 25 (9 atk. kam.), Paulas George'as 16 (2/10 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Serge'as Ibaka 15 (11 atk. kam.), Lou Williamsas 14, Marcusas Morrisas 11.