2016 01 01

Domantas Sabonis lemiamą akimirką buvo šaltakraujiškas ir padėjo „Bulldogs“ laimėti

Gonzagos universiteto „Bulldogs“ (11-3) ekipa NCAA pirmenybėse šiaip ne taip 79:77 (40:38, 39:39) įveikė vieną Vakarų kranto konferencijos autsaiderių „Santa Clara Broncos“ (4-11) ekipą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Domantas Sabonis

D.Saboniui šios rungtynės nebuvo labai sėkmingos – vienos nerezultatyviausių šį sezoną.

Lietuvis pelnė 11 taškų (4/9 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, tačiau net po keturis kartus prasižengė ir suklydo.

Likus žaisti 4 minutes (67:67), lietuvis suklydo ir padovanojo kamuolį varžovams. Jie tuo nepasinaudojo, o D.Sabonis netrukus dvitaškiu persvėrė rezultatą – 71:69.

Likus žaisti minutę lietuvis dar kartą ėmėsi iniciatyvos, tačiau prametė. Varžovų ataka nebuvo sėkminga, o E.McLellanas sumetė baudas – 75:72.

„Bulldogs“ žaidėjas netrukus pats pražanga sustabdė svečių ataką, tačiau J.Brownridge'as pataikė tik vieną baudą.

Likus 8 sek. S.Melsonas pataikė vieną baudą (76:73). „Bulldogs“ nenorėjo leisti mesti tritaškio ir prasižengė, o K.J.Feaginas sumetė baudas.

„Broncos“ pražanga sustabdė D.Sabonį, kuris šaltakraujiškai sumetė baudas ir paliko varžovams tris sekundes. „Bulldogs“, bijodama tritaškio, dar kartą prasižengė.

J.Brownridge'as sumetė baudas, „Bulldogs“ narys J.Perkinsas prametė abi, tačiau pats atkovojo kamuolį puolime. Vieną baudą įmetęs krepšininkas užbaigė rungtynes.

„Bulldogs“: J.Perkinsas (8/9 dvit., 2/3 trit.) 26, K.Wiltjeras (5/7 dvit., 7 atk. kam.) 20, E.McLellanas (5/9 dvit.) 15.

„Broncos“: ​J.Brownridge'as (2/10 dvit., 6/9 trit.) 26, K.Feaginas 15, K.Healy 10.