2020 02 13

Domanto Sabonio dovana atvykusiam tėvui – pergalė prieš stipriausią NBA komandą

„Indiana Pacers“ (32-23) pagaliau ištrūko iš nesėkmių ruožo. Ir tai padarė ypač efektingu būdu – nuskriausdama pačią pajėgiausią lygos komandą. Nate'o McMillano vyrai namuose 118:111 (34:20, 34:25, 14:26, 36:40) nugalėjo „Milwaukee Bucks“ (46-8).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Prieš tai Indianos komanda buvo pralaimėjusi šešerias NBA rungtynes iš eilės.

Tai buvo paskutinis „Pacers“ mačas prieš savaitgalį Čikagoje vyksiantį „Visų žvaigždžių“ savaitgalį, į kurį šiemet pakviestas ir Domantas Sabonis.

Šiame mače „Pacers“ lyderis taip pat turėjo stiprų užnugarį. Palaikyti savo sūnaus į Indianą ir Čikagą atvyko visa šeima – tėvas Arvydas, mama Ingrida, broliai Tautvydas ir Žygimantas bei sesė Aušrinė.

Jiems D.Sabonis padovanojo solidų pasirodymą ir labai lauktą pergalę, o pats buvo arti dvigubo dublio.

Per pusvalandį ant parketo vidurio puolėjas pelnė 15 taškų (4/12 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 7/10 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 5 sykius pažeidė taisykles.

Kad yra pasiruošę užbaigti juodą atkarpą, „Pacers“ krepšininkai pademonstravo jau pirmosiomis minutėmis, kai spurtavo atkarpa 18:6 ir prieš pertrauką jau turėjo 23 taškų pranašumą.

Visgi į tai „Bucks“ atsakė spurtu 17:2 ir grįžo į kovą dėl pergalės. Ketvirtajame kėlinyje Milvokis buvo priartėjęs 4 taškų koviniu atstumu, tačiau tuomet Jeremy Lambas, TJ Warrenas ir Malcolmas Brogdonas pelnė 10 taškų be atsako ir nusvėrė rungtynių svarstykles „Pacers“ naudai.

Indianoje nutrūko penkių „Bucks“ laimėtų rungtynių serija.

Tiesa, šias rungtynes geriausia NBA komanda žaidė be savo lyderio Gannio Antetokounmpo. Jis antrąją dvikovą praleido dėl vaiko gimimo.

„Pacers“: TJ Warrenas 35, Malcolmas Brogdonas 17 (13 rez. perd.), Domantas Sabonis 15 (8 atk. kam.), Mylesas Turneris 14 (10 atk. kam.), Victoras Oladipo ir Jeremy Lambas po 13.

„Bucks“: Donte DiVincenzo 19 (8 atk. kam.), Khrisas Middletonas 17, Ericas Bledsoe 15, Sterlingas Brownas 14 (8 atk. kam.), Brookas Lopezas ir Ersanas Ilyasova po 12.