2021 11 25

Dominavimas: Jonas Valančiūnas su kompanija kūrė šventę Naujajame Orleane

Jonas Valančiūnas buvo puikus, o jo ir Brandono Ingramo vedama „New Orleans Pelicans“ (4-16) ekipa šventė ketvirtąją pergalę šiame sezone – 127:102 (36:27, 36:23, 23:23, 32:29) namuose palaužė „Washington Wizards“ (11-7).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas per 24 minutes pasižymėjo 21 tašku (6/14 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud. met.) ir 11 atkovotų kamuolių.

Taip pat lietuvis atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles. Kai JV buvo ant parketo, „Pelicans“ atkarpas laimėjo 11 taškų skirtumu.

Už Joną rezultatyvesnis nugalėtojų gretose buvo tik Brandonas Ingramas, surinkęs 26 taškus.

Joshas Hartas pelnė 16 taškų „Pelicans“ komandai, o trečią kėlinį uždarė tritaškiu su pražanga nuo vidurio linijos. „Elias Sports“ skaičiavimu, tai buvo tolimiausias metimas, atnešęs keturis taškus, nuo 1997-98 metų sezono.

Po šio įspūdingo dūrio šeimininkai buvo priekyje 95:73, o ketvirtajame kėlinyje skirtumas išaugo jau iki 31 taško – nugalėtojo klausimas buvo išspręstas anksti.

„Wizards“ komandoje Bradley Bealas pelnė 23 taškus, bet didesnės pagalbos iš komandos draugų nesulaukė. Vašingtono ekipa krito ketvirtą kartą per penkerias rungtynes.

Užsmaugė varžovus „Pelicans“ jau pačioje mačo pradžioje – dviženklį skirtumą įgijo neprabėgus nė keturioms minutėms pirmajame kėlinyje ir jį išlaikė.

Kitas rungtynes „Pelicans“ žais penktadienį išvykoje prieš „Utah Jazz“.

„Pelicans“: B.Ingramas 26, J.Valančiūnas 21 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), J.Hartas 16, W.Hernangomezas 13, D.Grahamas ir N.Alexanderis-Walkeris po 12.

„Wizards“: B.Bealas 23, R.Neto 13, S.Dinwiddie 11 (9 rez. perd.), M.Harrellas 10.