2016 03 20

Donatas Motiejūnas buvo vienas rezultatyviausių, bet „Rockets“ pralaimėjo

Donatas Motiejūnas antras iš eilės rungtynes pasirodė solidžiai, bet „Houston Rockets“ 97:109 (16:30, 42:22, 25:30, 14:27) nusileido „Atlanta Hawks“ ekipai.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / „Scanpix“/AP nuotr.
NBA | „Houston Rockets“(35-35) – „Atlanta Hawks“(41-29) 97:109   | Motiejūnas 13+6

Tai buvo jau penkta „Hawks“ pergalė iš eilės. Jų nesustabdė 30 Michaelo Beasley ir 25 Jameso Hardeno taškai.

Trečias pagal rezultatyvumą komandoje D.Motiejūnas surinko 13 taškų (4/9 dvitašk., 0/3 tritašk., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tris kartus prasižengė ir perėmė vieną kamuolį.

Pats krepšininkas teigė, kad jaučia savo progresą: „Jaučiuosi vis geriau ir geriau. Tikiuosi, kad ir žaisiu geriau.“

Alas Horfordas buvo rezultatyviausias kitoje barikadų pusėje ir pelnė 22 taškus. Tačiau pergalę jiems garantavo komandinis žaidimas. Net šeši žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių.

„Rockets“ priešinosi antrajame kėlinyje, kai surinko 42 taškus ir išsiveržė į priekį prieš didžiąją pertrauką. Tačiau jiems nepavyko išlaikyti tempo.

Trečiajame kėlinyje J.Hardenas susidūrė su T.Sefolosha ir pasitempė kulkšnį. Jis žaidė ketvirtajame kėlinyje, bet jam sunkiai sekėsi pataikyti. Rungtynes krepšininkas paliko šlubčiodamas.

Pergalė Atlantos ekipą pastūmėjo į trečią vietą Rytų konferencijoje. Hjustono ekipa Vakarų konferencijoje rikiuojasi septinta.

„Hawks“: A.Horfordas 22, T.Hardaway 20, D.Schroderis 14, K.Korveris ir P.Millsapas po 11, T.Sefolosha 10.

„Rockets“: M.Beasley 30, J.Hardenas 25, D.Motiejūnas 13.