2019 04 17

Donatas Motiejūnas į aikštę žengė tik po pergalingo varžovo šou

Donatas Motiejūnas aikštėje pasirodė tik epizodiškai, o jo atstovaujamas „San Antonio Spurs“ klubas antrosiose atkrintamųjų serijos rungtynėse 105:114 krito prieš „Denver Nuggets“ komandą.
Jamalas Murray'us
Jamalas Murray'us / „Scanpix“ nuotr.

Kadangi pirmas rungtynes „Spurs“ krepšininkai buvo laimėję, serijoje rezultatas yra lygus 1-1.

Kitos dvejos rungtynės bus žaidžiamos San Antonijuje.

„Nuggets“ komanda trečiojo kėlinio pabaigoje atsiliko 59:78, tačiau susitikimą užbaigė atkarpa 55:27.

D-Mo aikštėje pasirodė iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 1:15 min. Tuo metu jo komanda jau buvo atsilikusi 103:113.

Per likusią minutę lietuvis pasižymėjo 2 taškais (1/2 dvit.).

„Nuggets“ dviženklę persvarą susikrovė itin greitai. Likus žaisti 3:30 min. Denverio komandos persvara siekė vos 1 tašką.

Tačiau tada Nikola Jokičiaus dvitaškis ir du iš eilės Jamalo Murray tritaškiai sukrovė „Nuggets“ komandai apčiuopiamą pranašumą, kurio „Spurs“ panaikinti nesugebėjo.

J.Murray per ketvirtąjį kėlinį suvertė net 21 tašką, o iš viso pelnė 24 ir buvo rezultatyviausias savo komandoje. Jis prametė pirmus 8 savo metimus šiame mače.

„Širdyje žinojau, kad turiu jam suteikti šias minutes, – kalbėjo „Nuggets“ treneris Michaelas Malone'as – Norėjau jam parodyti, kad juo tikiu.“

Antroje ketvirtojo kėlinio pusėje Greggas Popovichius užsidirbo techninę pražangą, kai reikalavo iš teisėjų minutės pertraukėlės.

„Mes jiems leidome įmesti 38 (iš tikro 39 – aut. past.) taškus ketvirtajame kėlinyje. Istorijos pabaiga“, – sakė G.Popovichius.

„Nuggets“: J.Murray 24, G.Harrisas 23, N.Jokičius 21 (8 rez. perd., 13 atk. kam.), P.Millsapas 20.

„Spurs“: D.DeRozanas 31, L.Aldridge'as 24 (8 atk. kam.), D.White'as 17.