2016 03 28

Donatas Motiejūnas ir „Rockets“ patyrė skaudų pralaimėjimą

Dėl vietos NBA atkrintamosiose kovojantis Donato Motiejūno klubas „Houston Rockets“ 101:104 (24:30, 23:27, 32:24, 22:23) nusileido „Indiana Pacers“ ekipai.
Jamesas Hardenas ir Donatas Motiejūnas
Jamesas Hardenas ir Donatas Motiejūnas / „Scanpix“ nuotr.
NBA | „Indiana Pacers“(39-34) – „Houston Rockets“(36-38) 104:101 | Motiejūnas 8+3

Rungtynėse intrigos netrūko. Trečiajame kėlinyje 16 taškų pranašumą turėjo Indianos krepšininkai, bet ketvirtojo kėlinio pradžioje Trevoras Ariza dėjimu išlygino rezultatą. Visgi „Pacers“ pavyko iškovoti pergalę.

D.Motiejūnas per 15 minučių pelnė 8 taškus (3/8 dvitašk., 1/3 tritašk., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, perėmė vieną kamuolį, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Paulas George'as pasistengė, kad „Pacers“ švęstų pergalę. Jau pirmajame kėlinyje jis pelnė 16 iš 25 savo taškų.

„Rockets“ nepakako net 34 Jameso Hardeno taškų, kad išsigelbėtų. Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius.

Rytų konferencijoje „Pacers“ užima septintąją vietą. Tuo tarpu „Rockets“ Vakarų konferencijoje nukrito į aštuntą vietą ir kovoja dėl išlikimo.

Kitose rungtynėse „Rockets“ laukia „Cleveland Cavaliers“.

„Pacers“: P.George'as 25, M.Ellis 23, I.Mahinmi 19, C.Milesas 10.

„Rockets“: J.Hardenas 34, T.Ariza 14, D.Howardas 11.