2017 10 18

Drama NBA starte: monstro L.Jameso pergalė ir kraupi „Celtics“ žvaigždės trauma

Dramatiška akistata tarp „Cleveland Cavaliers“ ir „Boston Celtics“ prasidėjo naujas NBA reguliarusis sezonas. LeBrono Jameso kariauna 102:99 (29:19, 25:19, 18:33, 30:28) nugalėjo perbėgėlio Kyrie Irvingo naujuosius namus.
Gordonas Haywardas
Gordonas Haywardas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Bostono ekipai pirmoji išvyka į Klivlandą kainavo labai daug. Sužaidus vos penkias minutes vienas iš komandos žvaigždžių ir geriausių šio sezono pirkinių už 128 mln. JAV dolerių Gordonas Haywardas gulėjo ant parketo sukaustytas skausmo.

Krepšininko kulkšnis išniro kraupiai ir kol G.Haywardas rėkė iš skausmo, jo komandos draugai ir varžovai suko akis šalin.

Žaidėją medikai nedelsiant su neštuvais išgabeno į greitosios pagalbos automobilį.

Tai gali pakeisti visą „Celtics“ sezoną. To nesitikėjo niekas.

Dramos šiose rungtynėse ir taip netrūko. Susitiko vasarą daug apkalbėtos ekipos. Bostone atsidūrė „Cavaliers“ žvaigždė Kyrie Irvingas, pasiryžęs skyryboms su L.Jamesu.

G.Haywardas turėjo padėti K.Irvingui sumažinti atotrūkį nuo galingųjų kavalierių, tačiau NBA aistrų nesurežisuosi.

Krepšininkas jau pirmajame kėlinyje susilaužė kairę kulkšnį ir tik iš ligoninės galėjo stebėti, kaip jo komanda kovoja su monstriškai žaidusiu LeBronu.

Šis jau pirmajame kėlinyje pelnė 13 taškų, o iš viso surinko 29. L.Jamesas taip pat perdavė kamuolį K.Love'ui, likus žaisti 46 sekundes, kai šis pataikė pergalingą tritaškį.

L.Jamesas taip pat atkovojo 16 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Komandos lyderis žaidė 41 minutę, nors dėl traumos kone praleido draugiškų rungtynių maratoną.

Po šešių sezonų Klivlande į Bostoną persikėlęs K.Irvingas turėjo šansą išlyginti rezultatą, bet jis iš toli nepataikė.

K.Irvingas pelnė 22 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, tačiau po rungtynių jam teko tik lakoniškai pasveikinti L.Jamesą.

Beje, vietinė publika negailėjo švilpimų buvusiam komandos nariui.