2016 04 27

Galingai sužaidę „Atlanta Hawks“ vyrai – per žingsnį nuo konferencijos pusfinalio

„Atlanta Hawks“ krepšininkai – vėl žingsniu priekyje. Sugrįžę į savo areną „vanagai“ laimėjo penktąsias Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes prieš „Boston Celtics“ 110:83 (15:20, 32:19, 42:23, 21:21) ir serijoje pirmauja 3:2.
Paulas Millsapas
Paulas Millsapas / „Scanpix“ nuotr.

Pradžia šeimininkams nieko gero nežadėjo. Jie pataikė vos šešis kartus iš 34 pirmųjų bandymų ir buvo priversti vytis savo varžovus. „Celtics“ buvo įgijusi 10 taškų persvarą (29:19) ir, atrodė, jog tvirtai laiko rungtynių vadžias savo rankose, tačiau tuomet „Hawks“ pradėjo artėti.

Tris tritaškius iš eilės smeigė Kentas Bazemore‘as ir taip įkvėpė savo komandos draugus. Šeimininkai sužaidė puikią atkarpą 28:8 ir dar iki pertraukos spėjo ne tik pasivyti savo varžovus, tačiau ir perimti iniciatyvą.

Tempo Atlantos ekipa nemažino ir po pertraukos. Per trečiąjį kėlinį šeimininkai pelnė net 42 taškus ir prieš lemiamas 10 minučių pirmavo triuškinančia 27 taškų persvara.

Įgijusi tokį milžinišką pranašumą, „Hawks“ jau pradėjo ruoštis šeštosioms serijos rungtynėms ir ketvirtajame kėlinyje leido pailsėti savo lyderiams.

Gana blankų mačą sužaidė Bostono ekipos žvaigždė Isaiah Thomasas. Ankstesnėse rungtynėse sunkiai sulaikomas gynėjas šįsyk buvo nepanašus į save ir įmetė vos 7 taškus. Maža to „Celtics“ mažylis mačo pabaigoje susižeidė čiurną ir nebaigė rungtynių.

Šeštosios serijos rungtynės ketvirtadienį vyks Bostone. Jeigu prireiks septintųjų, jos bus žaidžiamos Atlantoje.

„Hawks“: Mike‘as Scottas 17 taškų (5/6 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), Kentas Bazemore‘as ir Jeffas Teague po 16, Kyle‘as Korveris 13, Paulas Millsapas 10.

„Celtics“: Evanas Turneris 15 (4/8 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), Jae Crowderis, Jaredas Sullingeris ir Marcusas Smartas po 10.