-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2018 04 04

Galingu dėjimu praskriejęs D.Sabonis sužaidė rezultatyviausią pastarojo mėnesio mačą

Domantas Sabonis aplankė tris NBA lietuvius ir savo vizitu jų nenuliūdino.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nepaisant rezultatyviausių lietuvio pastarojo mėnesio rungtynių, „Indiana Pacers“ išvykoje neprilygo „Denver Nuggets“ 104:107, kurio biure dirba Artūras Karnišovas, Tomas Balčėtis ir Martynas Pocius.

Domantas pasileido į greitą ataką ir pirmojo kėlinio pabaigoje galingu dėjimu sudrebino krepšį. Šiuo šuoliu jis įsibėgėjo į rezultatyviausią savo NBA pasirodymą nuo vasario 28-osios.

Po slogiausio mėnesio šį sezoną su 7,2 taško vidurkiu kovą D.Sabonis per 14 minučių Denveryje įrideno 14 taškų (5/10 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 1 ir prasižengė 4 kartus.

Jam būnant aikštėje „Pacers“ buvo pranašesni už „Nuggets“ bent 14-a taškų, tačiau pražangos vis ribojo D.Sabonio žaidimo laiką.

Be to, Indianos ekipos treneris aikštėje mieliau rinkosi Mylesą Turnerį, nors šis pasižymėjo tik 9 taškais ir 2 atkovotais kamuoliais per 35 minutes. Jis turėjo sulaikyti „Nuggets“ centrą Nikola Jokičių, tačiau užduotis liko neįgyvendinta.

23 metų serbas aikštę paliko su 30 taškų (11/17 met.), 6 atkovotais kamuoliais, 7 rezultatyviais perdavimais ir 4 perimtais kamuoliais.

Jam puikiai talkino 24 taškus surinkęs Willas Bartonas.

„Pacers“ gretose rezultatyviau už D.Sabonį rungtyniavo tik Victoras Oladipo (25 tšk.) ir Thaddeusas Youngas (15 tšk.).

„Pacers“: V.Oladipo 25, Th.Youngas 15 (10 kam.), D.Sabonis 14, D.Collisonas 11.

„Nuggets“: N.Jokičius 30, W.Bartonas 24, P.Millsapas 14, J.Murray 10.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?