2017 04 21

„Grizzlies“ atsitiesė – namuose patiesė „Spurs“ ir grąžino intrigą

Remiami prie sienos „Memphis Grizzlies“ krepšininkai padarė išvadas ir sugebėjo atsitiesti. Grįžę į savo aikštę, Davido Fizdale'o auklėtiniai 105:94 (21:21, 29:25, 31:17, 24:31) laimėjo trečiąsias Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes prieš „San Antonio Spurs“ ir sumažino atsilikimą 1-2.
Kawhi Leonardas
Kawhi Leonardas / „Scanpix“ nuotr.

Į kitą etapą žengs keturias pergales iškovojusi komanda.

Lemiamas lūžis įvyko iš karto po didžiosios pertraukos. Įtemptose rungtynėse „Grizzlies“ perėmė iniciatyvą, laimėjo trečią kėlinį 14 taškų skirtumu ir lemtingai pabėgo.

Šiame mače šeimininkai rodė ypač pavyzdingą komandinį žaidimą – su dviženkliu taškų skaičiumi rungtynes baigė net keturi iš penkių starto penketo žaidėjai.

Maža to, Memfis suklydo vos penkis kartus, kai jų varžovai padarė daugiau nei dvigubai klaidų (12).

„Grizzlies“ ekipos strategui D.Fizdale'ui tai buvo pirmasis laimėtas atkrintamųjų mačas karjeroje. Strategą vietos sirgaliai pasitiko ypač gausiomis ovacijomis.

Po antrųjų serijos rungtynių už priekaištus teisėjams D.Fizdale'as gavo 30 tūkst. JAV dolerių baudą, tačiau ją nusprendė sumokėti trenerio pusėn stoję „Grizzlies“ žaidėjai.

Savotišką šešioliką metų trukusį užkeikimą nutraukė ir Memfio krepšininkai.

Tai buvo pirmoji „Grizzlies“ ekipos pergalė atkrintamosiose prieš „Spurs“ nuo 2011-ųjų balandžio. Tąsyk Memfio krepšininkai eliminavo „pentinus“ po šešių rungtynių trilerio.

„Spurs“ veteranas Manu Ginobili tapo pirmuoju NBA istorijoje antrajame rate pakviestu krepšininku, kuris atkrintamosiose sužaidė 200 rungtynių.

Ketvirtosios serijos rungtynės šeštadienį vėl bus žaidžiamos Memfyje.

„Grizzlies“: Mike'as Conley 24, Zachas Randolphas ir Marcas Gasolis po 21, Jamesas Ennisas 12, Wayne'as Seldenas 10.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 18, LaMarcusas Aldridge'as 16, Kyle'as Andersonas 15, Patty Millsas 11, Jonathonas Simmonsas 10.