2018 02 15

Į atostogas – pakilime: Jonas Valančiūnas pademonstravo pavyzdinį taiklumą

Jonas Valančiūnas su „Toronto Raptors“ krepšininkais nusipelnė ramių atostogų. NBA Visų žvaigždžių savaitgalį lietuvio klubas pasitiko pergale prieš „Chicago Bulls“ 122:98.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

Tai buvo septintoji „Raptors“ pergalė iš eilės. Beje, Čikagos ekipą Toronto klubas šį sezoną nugalėjo visus keturis kartus – pirmą kartą per 16 metų.

„Raptors“ nesutrukdė laimėti net ir tai, kad atakų lyderis DeMaras DeRozanas surinko tik 7 taškus. Tiesa, visa komanda atakavo pavyzdiniu 52 procentų taiklumu. Šiuos skaičius į viršų smarkiai kėlė J.Valančiūnas.

Lietuvis aikštėje praleido 23 minutes, surinko 14 taškų (7/8 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

„Raptors“ pergalingą persvarą susikrovė iki pertraukos, kai antrąjį kėlinį laimėjo 18 taškų skirtumu ir nurūko į priekį 61:49. Antroje susitikimo dalyje Čikagos krepšininkai nebeturėjo jokių šansų.

„Raptors“ pertrauką pasitinka pirmoje Rytų konferencijos vietoje su 41 laimėjimu ir 16 nesėkmių. Artimiausią mačą Toronto klubas žais tik po savaitės.

Tuo tarpu „Bulls“ patyrė 9 pralaimėjimą per 11 pastarųjų mačų. Čikagos komanda su 20 pergalių ir 37 nesėkmėmis rikiuojasi dvylikti.

„Raptors“: K.Lowry (10 rez. perd.) ir S.Ibaka po 20, P.Siakamas 17, J.Valančiūnas 14.

„Bulls“: B.Portisas 18, L.Markkanenas 14, Z.LaVine'as 11.