Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 25d. 08:56

Ir juokęsis, ir verkęs M.Jordanas: „Kai Kobe mirė, dalis manęs mirė kartu“

Michaelas Jordanas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Michaelas Jordanas

Michaelas Jordanas per Kobe Bryanto, jo dukros ir kitų sraigtasparnio katastrofos aukų pagerbimo renginį pasakė jaudinančią kalbą, kurioje netrūko ir juoko, ir ašarų.

„Mes su Kobe buvome artimi draugai. Labai artimi. Kobe man buvo kaip mažasis brolis. Daug kas norėjo nuolat kalbėti apie palyginimus tarp manęs ir jo. Aš tiesiog norėjau kalbėti apie Kobe“, – sakė M.Jordanas.

Buvęs krepšininkas pasakojo, kad K.Bryantas dažnai prašydavo jo patarimų.

„Jis man paskambindavo 11:03, 2:30, 3 valandą nakties, kalbėdavo apie baudos aikštelės judesius, kojų darbą, kartais treniruotes. Pirmiausia, tai buvo sunku. Vėliau tai virto aistra“, – pasakojo legenda.

M.Jordanas neslėpė, kad greitai prisitaikė prie vaidmens ir tapo K.Bryanto didžiuoju broliu.

„Norėjau būti geriausias didysis brolis, koks tiks galėjau būti, – su ašaromis akyse kalbėjo M.Jordanas. – Tam, kad tai pavyktų, turėjau sudėti sunkumus, naktinius skambučius ir kartais net kvailus klausimus. Aš turėjau didžiulę garbę, nes pažinojau Kobe Bryantą, kuris tiesiog norėjo būti geresniu žmogumi, geresniu krepšininku.

Norėjau būti geriausias didysis brolis, koks tiks galėjau būti

M.Jordanas ir juokavo savo kalboje. Jo verkiančio nuotrauka jau yra tapusi interneto memu, o dabar legenda šypsojosi, kad turės naują verkiančio savęs paveikslėlį kitus 3 metus.

„Sakiau savo žmonai, kad čia nekalbėsiu, nes nenoriu to matyti, bet štai ką Kobe Bryantas man daro... Neabejoju, kad Vanessa ir kiti gali pasakyti: jis žino, kaip prie tavęs prieiti tokiu būdu, kuris paveiks tave asmeniškai. Net jei jis yra tikra rakštis subinėj. Bet tu visada jį myli, nes jis atskleidžia geriausias tavo savybes“, – kalbėjo M.Jordanas.

VIDEO: "When Kobe Bryant died, a piece of me died." - Michael Jordan | CBS Sports

Baigdamas savo kalbą legendinis NBA krepšininkas pažadėjo prisiminti visas gražiausias akimirkas, patirtas su savo mažuoju broliu.

„Kai Kobe mirė, dalis manęs mirė kartu. Kai žiūriu į šią areną ir aplink pasaulį, tada dalis jūsų mirė taip pat. Kitaip čia nebūtumėte.

Pažadu, kad nuo šios dienos aš gyvensiu prisimindamas, kad turėjau mažąjį brolį, kuriam stengiausi padėti kiekvieną dieną. Ilsėkis ramybėje, mažasis broli“, – užbaigė M.Jordanas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 24sek