2021 04 03

Iš „Warriors“ liko šlapia vieta: „Raptors“ šventė pergalę 53 taškų skirtumu

Tai buvo nuostabi gimtadienio dovana Pascaliui Siakamui – „Toronto Raptors“ (19-30) ekipa net 130:77 (27:26, 35:16, 46:14, 22:21) sutalžė „Golden State Warriors“.
„Toronto Raptors“ – „Golden State Warriors“
„Toronto Raptors“ – „Golden State Warriors“ / „Scanpix“ nuotr.

P.Siakamui sukako 27-ri, jis pelnė net 36 taškus per tris kėlinius, o „Raptors“ laimėjo vos antrą kartą per pastarąsias 15 rungtynių.

53 taškų skirtumas – didžiausias šiame NBA sezone.

„Pralaimėti nėra linksma. Bet viskas, kas mus pakelia, yra gerai, – sakė P.Siakamas, kuris dar atkovojo 7 kamuolius ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus. – Sunkiausias dalykas – tai pralaiminėti ir išlikti stipriam, tą mes ir bandome daryti. Žinoma, tai tik vienerios rungtynės, turime toliau kautis dėl pergalių.“

Kai iki ketvirtojo kėlinio pabaigos buvo likusios kiek daugiau nei 6 minutės, „Raptors“ krepšininkai buvo padidinę persvarą iki 61 taško. Toks didelis skirtumas tarp komandų buvo užfiksuotas paskutinį kartą tik 2018-siais.

Pergalė 53 taškais – didžiausia „Raptors“ istorijoje, anksčiau saldžiausias laimėjimas buvo pasiektas 46 taškų skirtumu.

„Warriors“ ekipai tai buvo trečias didžiausias pralaimėjimas. 1972-siais „kariai“ 63 taškais buvo nusileidę „Los Angeles Lakers“, kitą sezoną prieš tą patį varžovą krito 56 taškų skirtumu.

„Warriors“ komandai tai – septintas pralaimėjimas per aštuonerias rungtynes. Tiesa, svečiai buvo priversti verstis be Stepheno Curry ir Draymondo Greeno.

„Raptors“: P.Siakamas 36, G.Trentas 24, O.Anunoby 21, M.Flynnas 16, C.Boucheris 10.

„Warriors“: A.Wigginsas 15, J.Poole'as ir N.Mannionas po 10, E.Paschallas, J.Wisemanas ir K.Oubre po 9.