2021 01 19

Įspūdingas vakaras: K.Duranto ir J.Hardeno šou parbloškė „Bucks“

Įspūdingas mačas sužaistas Brukline, kur vietos „Brooklyn Nets“ (9-6) dramatiškoje pabaigoje 125:123 (28:34, 29:22, 37:33, 31:34) palaužė „Milwaukee Bucks“ (9-5).
Jamesas Hardenas
Jamesas Hardenas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Bruklino komanda įsibėgėja ir laimėjo jau ketvirtą dvikovą iš eilės.

Po Giannio Antetokounmpo pataikymo „Bucks“ likus minutei dar buvo priekyje (121:119), tačiau jau kitoje aikštės pusėje trijų taškų vertės metimą įleido Joe Harrisas.

Tuomet Khrisas Middletonas darsyk grąžino pranašumą svečiams, bet Jamesas Hardenas po netaiklaus savo metimo atkovojo kamuolį ir perdavė jį Kevinui Durantui. Šis atakuodamas nuo trijų taškų zonos nesuklydo.

Paskutinėmis sekundėmis K.Durantui padarius klaidą, „Bucks“ netikėtai gavo progą išsigelbėti, tačiau K.Middletono metimas skriejo pro šalį.

Įspūdingai šią dvikovą sužaidė „Nets“ lyderių tandemas. K.Durantas per 36 minutes pelnė 30 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“ naujokas J.Hardenas per 41 minutę surinko 34 taškus, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 6 kamuolius ir 6 kartus suklydo.

Jis įsirašė į klubo istoriją kaip pirmasis „Nets“ krepšininkas, kuriam debiutuojant per pirmus du mačus pavyko įmesti bent 30 taškų.

„Nets“ vertėsi be trečiosios savo žvaigždės Kyrie Irvingo.

Brukline nutrūko keturių „Bucks“ laimėtų mačų atkarpa. Svečių komandos neišgebėjo G.Antetokounmpo 34 taškai.

„Nets“: Jamesas Hardenas 34 (12 rez. perd., 6 kld.), Kevinas Durantas 30 (9 atk. kam.), Joe Harrisas 20, Jeffas Greenas 14, DeAndre Jordanas 12 (12 atk. kam.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 34 (12 atk. kam.), Khrisas Middletonas 25, Jrue Holiday 22, Brookas Lopezas 15.